Suzuki GSX 1400 (2001)

Vlastník Chali57
Vloženo 10.5.2023
Aktualizováno 10.5.2023

Klasický velký naháč s pořádným motorem. Dovezen z Německa po prvním majiteli který o něj dobře pečoval.

První dojmy - Když jsem motorku uviděl poprvé její modrá barva se my moc zalíbila , vůbec my nevadilo že není v bílo modrých Suzuki barvách. První svezení mě překvapilo jak je motorka opravdu pohodlná, ihned my padla dobře do ruky a jelikož jsem větší postavy tak s váhou motorky nemám problém.

Chtěl jsem velkou, pohodlnou motorku na kterou je radost pohledět a hezky se na ní jezdí. Najel jsem zatím jen asi 1500 km bez jakéhokoli problému. Motor je jako lokomotiva síly má na rozdávání, podvozek je nastavitelný zatím jsem si s ním nehrál nastavení my vyhovuje. Brzdy myslím na tehdejší dobu dost slušné a i dnes se nemusí stydět, přeci jen brzdí kus pořádného motoru s jezdce. Líbí se my úložný prostor pod sedlem, na motorku téhle kategorie je tam hodně prostoru. Mínusy jsem zatím neobjevil dělá my jen radost.

hansdorf
hansdorf napsal 17.05.23 v 05:42 10b.

Dlouholetí uživatelé GSX oceňují zejména doslova blbovzdorý motor i velkou schránku pod sedlem (10lt) .
K tomu přidám super světlo pro jízdu v noci a dobrou spotřebu , mně to dělalo max. do 6 lt,ať jsem jezdil rychle nebo pomalu.
Tahle motorka se prostě Japoncům povedla!

marafzs600
marafzs600 napsal 12.05.23 v 09:39 10b.

pěkná.

PSanec
PSanec napsal 10.05.23 v 20:00 10b.

Geniální motorka, skvělý motor, pořádný klasik .Měl jsem přesně takovou,model 2002.Musím tě pochválit, že dokážeš v 10 ti letech řídit takový dělo. Přeji jen super km.

Kali88
Kali88 napsal 10.05.23 v 18:58 10b.

Skvělej kousek užívej

Luocas
Luocas napsal 10.05.23 v 11:51 10b.

Jak píšeš, dělá jen radost. Na cestování je super a celkové poježdění samozřejmě taky. Tak ať slouží, jo a gratuluji k perfektnímu výběru.