Honda CBF 1000 (2011)

Vlastník extrabiker
Vloženo 1.3.2023
Aktualizováno 1.3.2023

Návrat k čistokrevnému silničnímu korábu, tentokráte v litrové kubatuře. Znovu jsem lovil ve flotile mě už osvědčené značky Honda.

První dojmy - Jelikož jsem jezdil na šestkovým Hornetu, tak jsem si myslel, že litr, není pro běžné ježdění potřeba, ... bože JAK JSEM SE mílil. Teď si už nedovedu představit cestování na delších trasách na jiné motorce na na plnokrevníkovi. Akční radius přes 300km a cestovní spotřeba kolem 5l je balzám na duši.

Doplňky na motorce - vyšší turistické plexi, navigace, vyhřívané hefty, nosiče + 3 kufry, voltmetr, teploměr, zásuvka na dobíjení, přídavný kryt řetězu, hrazda na řídítka

Jelikož jsem jezdil na šestkovým Hornetu, tak jsem si myslel, že litr, není pro běžné ježdění potřeba, ... BOŽE JAK JSEM SE MÍLIL. Teď si už nedovedu představit cestování na delších trasách na jiné motorce na na plnokrevníkovi. Akční radius přes 300km a cestovní spotřeba kolem 5l je balzám na duši. Díky třem stupňům výšky sedla, je motorka pohodlná pro různě vysoké jezdce. Kompaktní rozměry motorky a úzké gumy jsou ideální pozvánkou do světa zatáček, motorka se ovládá naprosto intuitivně a ničemu, co jezdec chce, neodmlouvá, na můj vkus je měkčí podvozek, ale to není problém nastavit, stejně v tom bude mít prsty minulý majitel, který jezdil na výlety ve dvou a s plnou bagáží, takže z jara přijde servis podvozku a uvidíme.

Kali88
Kali88 napsal 01.03.23 v 23:37 10b.

Dobrá volba