Suzuki GSF 1200 Bandit (1995)

Vlastník Bandit.pico.
Vloženo 23.1.2023
Aktualizováno 23.1.2023

Kus železa.. na rozježdění po 4 letech bez not. Takovej skoro veterán co mě chytil za srdce.

Kawasaki ZRX 1200: Nízká výška sedla.

První dojmy - Starý, těžký, silný, poctivý.. asi si ho nechám i když přijdou jiné stroje. Je pohodlný a se zdviženými řídítky a přešitým sedlem vhodný na delší cesty.

Kde se motorka cítí nejlépe? Na silnici.. používám ji na cestování i místo skútru po městě. Je pro mě dobře ovladatelná i se svou váhou.. spolujezdec má místa dost ale paní vezu málokdy. Motor má příjemnou sílu i když to není závodník. Nemusím moc řadit, na top kvalt se rozmotá z 50 na 150 bez problémů a nic víc po něm stejně většinou nechci. Podvozek se houpe, vlní.. má to charakter.

slegy
slegy napsal 24.01.23 v 07:42 8b.

mám tu samou jako jednu z dalších motek a taky spokojenost...větsinou jezdím s manželkou a jediné co mně štve je, že nemám přešité sedlo a díky tomu mám manželku pořád na hrbu protože ke mně sjíždí dolů. Mám posunuté vidle v brýlích a o 4 cm a to to ještě zhoršuje navíc jsem dost nahrbený protože tam mám supersport řídítka. Jinak jak píšeš pružná skvělá mašina...mám větší trysky a otevřený lauf a i se s ní dají jet bomby

Snekofon
Snekofon napsal 23.01.23 v 17:21 10b.

Bandaska je klasika uvažuji ji pořídit znovu