Suzuki SV 650 (2001)

Vlastník wers929
Vloženo 1.11.2022
Aktualizováno 1.11.2022

Živý dvojvalec s karburátorom so starej školy, aj po 20tich rokoch od výroby dostáva pochvaly za výkon a dizajn. Pri kúpe tam bolo nejake custom fantasy predné svetlo ktoré muselo bez mihnutia oka preč, a rušič nočného kludu v podobe výfuku z auta, ktorý

Yamaha FZS 600 Fazer: V-twin jednoznačne
Ducati Monster 600: důvod neuveden

První dojmy - Samozrejme som rátal s kuckaním dvojvalca pri nízkych otáčkach na ktoré sa hned zabúda po pridaní plynu na tie správne otáčky

Motorku bych doporučil pro - Tým ktorý hladajú živú moto do zákrut za dobrý peniaz

Doplňky na motorce - Doplnky všetky preč, mám rád ladnosť, jednoduchosť a čistotu, nie vianočné stromčeky

SVčko, pretože je to dvojvalec so záberom odspodu, s pekným zvukom, chcel som športovú motorku ale nie celokapotáž s predklonom, mám rád jednoduchý uhladený dizajn, motor na očiach, okrúhle svetlo vpredu...
Prvú sezónu sme najazdili cca 3000km, ovládatelnosť dobrá, miluje serpentíny, po dialnici to nieje bohviečo ale na to som ju nekupoval, ide to aj vo dvojke ale spolujazdec sa musí dobre a správne držať aby bol pôžitok z jazdy. Spotreba podla plynu, páči sa mi že sa pod spolujazdcovu sedačku dajú zavesiť a uzamknúť dve prilby :D
Moto ideálna do horských oblastí s vysokým výskytom zákrut, samozrejme asfalt.