BMW F 850 GS Adventure (2019)

Vlastník Roman2bk
Vloženo 1.10.2022
Aktualizováno 9.9.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 15 záznamů

Motorr66
Motorr66 napsal 04.01.23 v 17:46 10b.

Romane, změna je život. Ať Báwo slouží ku spokojenosti a vydrží alespoň to, co Stromek

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 12.11.22 v 21:49

Jezdil jsem na ni a popravde me hrozne zklamala predni vidlice. Ale ted budu mit moznost vyzkouset ne-adventure verzi, tam to snad bude lepsi...

ynzha
ynzha napsal 20.10.22 v 08:52 10b.

Užívej.. Prošel jsem stejnou evolucí od Vstroma po stejně barevnou 850GSA a nelitoval jsem nikdy ani vteřinu.
Za tři roky na něm mám něco přes 56000, bez poruch a problémů, tak ať ti drží a dělá radost taky.

Roman2bk
Roman2bk napsal 19.10.22 v 19:44

Ahoj, díky za ohlasy

ChipGS - chtěl jsem ještě zkusit něco podlitrového, protože nahoru se přechází dobře a dolů to jde hůř Takže kardan třeba přijde na řadu příště.

Pedl - jo jo, i sám sebe

Pedl
Pedl napsal 19.10.22 v 08:42 10b.

Ty překvapuješ

ChipGS
ChipGS napsal 07.10.22 v 10:22 9b.

Zdar motouchyle :) Ať Ti slouží a kolama stále dolů!
Dávám 9 bodů, protože má řetěz:)

TomasNBK
TomasNBK napsal 06.10.22 v 11:16 10b.

Krasavice, hned bych bral Ať slouží

Vlado
Vlado napsal 03.10.22 v 11:10 10b.

At slouží

Roman2bk
Roman2bk napsal 02.10.22 v 19:23

valasek - Ahoj Vašku, díky za přání, tobě také přeji pěkné cestovatelské zážitky a návraty domů ve zdraví Je to jak píšeš, zkusím, uvidím a pokud by to nesedlo, nevadí, mohu zkusit jinou motorku a nebo zase Stromka Jsem zvědav, až přijdou s tím novým, s tím řadovým motorem. To bude také otázka, jestli to bude V-Strom, nebo změní název. Že by jen Strom a nebo U-Strom?

Brůča. - Díky za přání a přeji ti to samé. BMW myslíš ty dvě "Káčkové", co máš v profilu? Poruchy byly ohledně motoru nebo jinde? Jinak také jsem zvědavý, jak si povede. Chci pak něco sepsat, jako srovnání a nic mu neodpustím Jinak už nemám takové nájezdy. Těch 150 tis. bylo sice za 11 let, ale prakticky za 9, protože 2 roky jsem skoro nejezdil, takže průměr 16.600 km/ročně, ale díky nějakým nemocem to má bohužel sestupnou tendenci. Předtím jsem měl i 2x přes 20 tis. a za 7 let průměr 18 tis., no a poslední 2 roky mám najeto jen 12 a 7 tis. Takže je možné, že už to bude někde mezi 5 až 10 tis. ročně. Ale budu rád za cokoliv

Sema - díky za přání, přeji ti to samé. Vidím, že jsis vybral Afriku, také jsem o ní uvažoval... a pak si řekl, že zkusím ten menší objem. Na větší mohu přejít kdykoliv

dragsterrr - Tak to je super, defekt není porucha, to se může stát na kterékoliv motorce. Já měl defekt vlastně jen jednou, kdysi na Hondě Deauville 650 v Maroku, kde byl vedle cesty nějaký hřeb (asi z vozu taženém koněm), naštěstí antipich, místí "pneuservis" (opravář v blízké garáži) to opravil to knotem a mě ta guma vydržela nejen domů, ale až do výměny. Na Stromu defekt ani jeden Na těch 2 motorkách jsem najel cca 80 + 150 = 230, takže mít JEDEN defekt na 230 tisíc km, s tím jsem spokojen

Bazillišek - také díky za přání

Bazillišek
Bazillišek napsal 02.10.22 v 11:57 10b.

Ať slouží

valasek
valasek napsal 02.10.22 v 03:15 10b.

Změna je život Romane a malé Gé eSo má určitě co nabídnout. Navíc je o 10 let mladší nežli Tvůj bývalý Stromek, už to by mělo přinést výraznější technologický posun. Sám uvidíš jak Ti sedne a pokud ne...v čem je problém? Motorek jsou mraky. Každopádně Ti přeji jenom samé skvělé cestovatelské zážitky a vždycky i šťastné návraty

dragsterrr
dragsterrr napsal 01.10.22 v 22:44 10b.

Paradna, tiez som si jednu 850 neadvika vcera priviezol domov a tiez som zvedavy ako to bude so spolahlivostou oproti f800gs, kde jedina ,,porucha" za 40 000 km bola defekt a to uz som na nu nadaval, ze nema bezdusove gumy, za co vlastne chudera ani nemohla :)

Sema
Sema napsal 01.10.22 v 21:51 10b.

Gratuluju, je to krásný stroj.

Brůča.
Brůča. napsal 01.10.22 v 21:46 9b.

Jsem zvědavý, jestli bude také tak spolehlivý, jako byl Stromek. Sám jezdím dva modely od BMW a zrovna spolehlivostí neoplývají Jsou to "blbosti", takže jsem se vždy dostal domů...ale otravují.
Jestli se budeš potulovat i nadále podobným tempem a s podobnými nájezdy, tak se ještě dožiji informace o spolehlivosti. Tak ať slouží a vždy doveze zpět domů...to je vždy na tom cestování nejhezčí.

Hnilda
Hnilda napsal 01.10.22 v 19:39 10b.

Gratulace je to krasaveček myslím že budeš spokojený