Yamaha XVS 1300A Midnight Star (2012)

Vlastník Althedien
Vloženo 3.5.2022
Aktualizováno 3.5.2022

Krásny, čierny cukrík vo veľmi dobrom stave

Suzuki C1500 Intruder: Nebol žiadny na predaj/nechcelo sa mi ho trepať zo zahraničia/drahší

První dojmy - Prvé dojmy bol strach, lebo predtým som nikdy nemal možnosť okúsiť cruiser a mal som načítané fórka, ktoré mi teraz prídu až príliš kritické na túto motorku. A po pár kilometroch som zistil "že sme si boli súdení".

Motorku bych doporučil pro - Chalanom, ktorí sa chcú zobrať s priateľkou/manželkou kdesi ďaleko, v kľude, s ekonomickou spotrebou ale taktiež nechcú jazdiť ako na skútri, ale občas si poriadne užiť ohromný výkon a krútiaci moment motorky.

Doplňky na motorce - Padáky, kufre, plexisklo

Predtým som mal "športovú" motorku z r. 1997, na začiatok a na naučenie sa dobré, ale časom mi začali vadiť viaceré veci, ako napríklad karburátor, to bola vec číslo jedna čo už nikdy viac, radový dvojvalec som už tiež nechcel, aj výkonovo nevyhovovala mojim skúsenostiam. Taktiež som chcel motorku na kľudné výlety s mojou kľudnou povahou tak rozhodnutie padlo na tento cruiser. Z fóriek som mal veľa načítaného že ľuďom vadí tá ukrutná váha 300 kíl, nakoniec som zistil, že sa tlačí úplne rovnako ľahko do garáže ako moja 190 kilová predchodkyňa, takže neviem čo sú to chlapi za slaboši, že nevedia zvládnuť 300 kilovú buchtu :D druhá vec ktorej som sa bál, ako sa bude správať v zákrutách, ale veľmi rýchlo, na moje prekvapenie som zistil, že sa v zákrutách správa lepšie ako "moja stará" :D Prvá jazda na nej bola domov, cca 110km, a za ten čas som zistil, že je to taký typ stroja, ktorý mi maximálne vyhovuje. Spočiatku som si taktiež z fóriek myslel že bude prevodovke chýbať 6. stupeň, ale prevody sú tak veľké, že mi tam nechýba. Mesto sa jazdí na dvojke, ak idem 50. Keď tam dám trojku, cítim že to nie je úplne vyhovujúce.

Simekpet
Simekpet napsal 05.05.22 v 18:46 10b.

Ahoj, gratuluji k volbě, mám subtilnější verzi téhož - Strykera. Co se řazení týče, je to trochu oříšek, má to hodně dlouhý kvalty a na 50 km/h opravdu na dvojku

Fycantrop
Fycantrop napsal 05.05.22 v 15:10 10b.

Dobrá volba

pkkaca
pkkaca napsal 03.05.22 v 23:02 10b.

Paráda