Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2022)

Vlastník dedikzk
Vloženo 26.2.2022
Aktualizováno 2.9.2022

Skvělý stroj na dlouhé cesty i případně do lehkého terénu

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník) - absolutní spokojenost s prodejcem, na všem jsme se domluvili a nic nebylo problém

První dojmy - První dojmy mám zatím jenom vizuální, jelikož není ještě počasí, ale jelikož jsem na modelu 2021 loni najel 8 tis km a model 2022 je až na nějaké drobnosti shodný, budou určitě pozitivní

Motorku bych doporučil pro - Idálně pro cestovatele na dlouhé trasy

Doplňky na motorce - SW motech kufry TRAX vč. držáků, stupačky SW motech EVO, rozšíření stojánku, originál padáky Honda, centrální stojan, blásrty Barkbusters

Už dlouho jsem novou Afriku chtěl, a loni v létě jsem si splnil sen- bohužel sen skončil na podzim nepříjemnou bouračkou s bezohledným plechovkářem, musel jsem se snažit znovu a rychle sehnat novou Afriku - což se mi díky skvělému přístupu K2 moto Vrbovka podařilo. Prakticky do 14 dní od bouračky jsem měl zamluvenou novou Afriku 2022. Složil jsem zálohu a následně další zálohové platby podle toho jak se řešila škoda. Nebylo to jednoduché a pojišťovna vše protahovala ( naštěstí to bylo v zimě ) Prodejce K2 moto byl opravdu hodně vstřícný.
Na začátku února jsme měl svoji novou černou Afričanku doma
Jelikož jsem na loňském modelu neměl jediný problém a vše mi perfektně sedlo, nepředpokládám, že by to mohlo letos být jinak.
Musím říci, ře oproti loňskému modelu se mi ta nová barevná verze bez zlatých kol a řidítel líbí více, ale to je subjektivní a barva nejezdí
Naházel jsem na ni i doplňky co jsme měl ze "staré" Afriky - stupačky, rozšíření stojánku, držák telefonu a doplnil nové držáky kufrů a kufry, nové blásrty ( nebo bástry ) prostě ochrany páček a rukou a mám vše připraveno na sezonu.
Až začnu jezdit doplním další poznatky, ale nejhorší bude znova zajíždět, když už jsem na předchozí jezdil bez omezení. Musím se krotit.
Vím, že se na této motorce dá výborně cestovat - už mám naplánované dlouhé cesty - k Baltu nebo do Itálie a taky určitě dám Alpy...

Takže až zajedu motor přidám další poznatky

Goodji
Goodji napsal 17.06.23 v 18:17 10b.

Bezzi
Bezzi napsal 07.05.23 v 10:13 10b.

Pavel118
Pavel118 napsal 18.03.23 v 20:51 10b.

Pěkný výlet.

Túmiss
Túmiss napsal 31.08.22 v 20:05 10b.

ahoooj sousede tak už jí mám taky...a vzal jsem trikoloru at to nemáme stejnýýýý

Motorr66
Motorr66 napsal 03.08.22 v 21:34 10b.

Krasavice, ať dlouho slouží a bacha na plechovkáře