BMW R 1200 RT (2018)

Vlastník BOBzOPAVY
Vloženo 14.2.2022
Aktualizováno 19.2.2022

Letos 50tka, tak zkusím trochu toho cestovatelského pohodlí, po těch všech racerech a bestiích..

První dojmy - Najel jsem na ní cca 500m, ale na pár BMW boxerech už jsem jezdil, takže žádné zásadní překvápko, snad jen, že tento je nejtěžší z ježděných a po rozjezdu pocitově podobné..

Motorku bych doporučil pro - Long Trip Boys..! ;-)

Těším se na nějakou první delší cestu, zatím nemám s takovým velkým štítem vůbec zkušenosti, takže trochu napětí.. I Když na GoldWingu pár desítek km najetých mám.. Trochu se bojím koupi Navigatoru 6, recenze dost špatné, odcházejí displeje..

stokly
stokly napsal 21.02.22 v 20:31 10b.

Ahoj. Pekny kousek. také jsem se nechal zlákat zatím ujetí 500 zimních km a vyhlíží jaro. Hodně šťastných kilometrů a hlavně ve zdraví!

StB
StB napsal 14.02.22 v 20:25 10b.

Moc pěkný kousek. I u mě se dostal LC do finále, ale nakonec jsem stejně jako "Freeman" skončil u šestihrnku.
Ať slouží.

Freeman
Freeman napsal 14.02.22 v 19:37 10b.

Jj, tenhle "přechod" mam za sebou take. Sice kvůli zene, ale sam si myslím, ze bych se k tomu také dopracoval :D
Každopádně pěkný kousek S boxerem se nedá slapnout vedle. Když jsem měnil, vybíral jsem ve stejnem segmentu, protože jsem nic jiného než boxer nechtěl, ale nakonec osud dal tomu, ze jsem skončil u sestivalce :)
Jinak ja Navigátor mel a je to bohužel někdy tak jak říkáš. Nicméně jsem řešil kam s mobilem a nakonec jsem Navigátor poslal do světa a pres velice povedeny drzak do orig. uchyceni (Aliexpress) jsem vložil mobil, takže na nem napr. Mapy.cz funguji perfektne. Jo a ma i napájení, takže nemusíš nic resit.

Tak užívej a vždy s kolama dole stastny návrat domu