Ducati ST4 S (2004)

Vlastník Mirinn
Vloženo 13.1.2022
Aktualizováno 13.7.2023

Ducati st4s,sice starší kousek, ale díky Pierre Terblanche je design nadčasový a motorka je pořád pěkná.

První dojmy - První dojem byl že není skoro rozdíl mezi stávající Ducati ST3 kterou jsem do té doby měl a ST4s,ale s narůstajícími kilometry jsem přestal litovat že jsem tuto výměnu uskutečnil.

Dlouho jsem přemýšlel jestli jít do výměny motorky, měl jsem vymazlenou Ducati ST3 s kterou jsem byl maximálně spokojený ,tak jsem si říkal jestli vůbec jít do ST4s a nevědět v jaké je skutečné kondici. Nakonec vidina silnějšího motoru a lepšího podvozku zvítězila a výměna proběhla. Inzerát zněl top stav, což na první pohled skoro i vypadalo, ale po přivezení motorky domů to bylo trochu jinak. Když jsem motorku doma odplastoval abych ji zbavil nánosu špíny ,zjistil jsem, že některé plasty jsou popraskakané a další nemilé překvapení byla špatná volnoběžka.Takže hned na začátek mě čekaly nečekané investice. Proběhla výměna volnoběžky,sehnal jsem nové plasty, vyměnil jsem baterii a pneumatiky a postupně ji vracím do toho top stavu který si zaslouží
Po prvních najetých kilometrech mi přišlo že mezi ST3 a ST4s není skoro rozdíl,ale s najetými kilometry a znovu přesednutí na manželčinu ST3 jsem musel konstatovat že tam rozdíl je a ne malý
Hlavní rozdíl je v motoru,díky většímu výkonu a jiné zadní rozetě přijde že motorka není tak ucukaná,dá se i točit o 1000 otáček víc.a motorká krásně táhne v celém spektru otáček až do omezovače.

aikon1
aikon1 napsal 20.01.22 v 16:48 10b.

Krásné to máš 10b.

Normik
Normik napsal 19.01.22 v 18:55 10b.

Áááá, už vím kdo mi ji vyfoukl...
Ať ti jezdí chlape, užij si ji

Alfonc
Alfonc napsal 18.01.22 v 17:22 10b.

Nádhera

gremmi
gremmi napsal 15.01.22 v 08:39

Figi25
Figi25 napsal 14.01.22 v 14:41 10b.

Ta bude v dobrých rukou Ať slouží