Yamaha Tenere 700 (2021)

Vlastník josefbarta
Vloženo 27.12.2021
Aktualizováno 28.12.2021

Na tenerce mě zaujala jednoduchost a nepřeplácanost elektronikou, a tak červenci 2021 po obvolání pěti prodejců yamaha s tím že nikdo nemohl slíbit že vůbec motorka do konce roku přijde nakonec volaly zpět z Ymoto Praha že má ještě jednu volnou na září.

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník)

První dojmy - Po předchozí zkušenosti s Hondou varaderem 125 je to velký skok a zatím jsem úplně nadšený. Nejdříve jsem hledal starší cestovní enduro, a nakonec jsem vzhledem k ceně tenere 700 koupil funglovku a tak doufám že bude dlouho sloužit.

Doplňky na motorce - Nyní přes zimu jsem namontoval nosič zadního kufru který sice dávat nebudu, ale půjde na něj položit pěkně vak. Dále ocelové výztuhy hrazdy a světla z Aliexpress, držák mobilu quadlock, držák navigace Garmin od Touratech a navigaci Garmin zumo XT, ještě čekám až přijde mřížka před světlo a držáky kanystrů na kufry a budu čekat na jaro aby se dalo vše vyzkoušet.

Tenerku jsem nechal ihned obalit padacím rámem HEED bunker, hliníkovým krytem pod motor, který jsem ale musel poupravit kvůli rámu, dále silnější pružinu zadního tlumiče od RALLY RAID, kryty rukojetí od ACERBIS,originál boční kury od yamahy a kryt vodní pumpy a podložku pod stojan od touratech.

Na motorce jezdíme většinou ve dvou a i tak je jízda kromě sedla, které musím na jaro vyměnit za pohodlnější, příjemná.

Motorku jsem zajel jak se má a po 1600km kdy šlo už za plyn vzít se objevilo to stádo koní, které prozatím stačí. Dalších 1800 km jsme najeli za říjen po republice a čekáme na jaro aby jsme vyrazili někam dál.

Vojtek77
Vojtek77 napsal 03.01.22 v 23:16 10b.

Ať slouží k plné spokojenosti

VPS16
VPS16 napsal 03.01.22 v 16:30 10b.

pěkná motka

Denisss
Denisss napsal 03.01.22 v 03:13 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 30.12.21 v 16:02 10b.

at' dělá radost !

jawatar
jawatar napsal 28.12.21 v 15:08 10b.

Máš ji skvělou !
CP2-špice!