Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník Alfonc
Vloženo 6.12.2021
Aktualizováno 1.8.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

Širon79
Širon79 napsal 10.12.21 v 17:17

Hlavně to má nějakou barvu, tahle červená v tý kombinaci s černou je super. Modrá je taky parádní ,ale ne už tolik. Vyloženě negativně na mě působila ta žlutá hořčicová , potom jsem ji viděl naživo v bazaru a málem jsem prodával ledvinu ,jak se mi zalíbila. No mám teď TA 650 ,tak snad jindy.
Ať slouží a přináší radost

Kybergreg
Kybergreg napsal 10.12.21 v 16:45 10b.

Diky, takhle mi to staci. Hmotnostne jsou na tom vsichni Alpici skoro stejne, no a teren je pro me polnacka, lesnacka, louka a podobne. Tezsi teren tu pri vyletech legalne stejne nepotkam. Bahnu se vyhybam.

Alfonc
Alfonc napsal 10.12.21 v 09:55

to Kybergreg: tohle je dost individuální. Mnohdy to není jen o motorce, ale také o jezdci. Záleží, na jaký terén si troufneš. Pokud se ptáš na dovolenou v Bosně a jízdě po šotolině, TA7 to dá hravě. Pokud si chceš zkusit třeba offroadmaraton, tak zkus jiný stroj. TA7 je spíš cestevní jak enduro a TA600/650 si s terénem poradí o chloupek lépe. Ale lesní / polní cestu dají všichni Alpíci. Hodně záleží na pneumatikách a zda je suchý nebo mokrý povrch. Ale to platí všeobecně. TA7 je prostě nízká, těžká, má malé zdvihy tlumičů a je taková bachratá. Ale když na to nebudeš myslet, projedeš na ní víc, než si myslíš. A jestli chceš posouvat hranice obtížnosti trénu, na trhu je mnoho jiných a asi vhodnějších strojů, než je Transalp.Omlouvám se, ale jednoznačnou odpověď neumím. Ideálně...kup, zkus a vyhodnoť si podle sebe

Kybergreg
Kybergreg napsal 09.12.21 v 17:13

Jak to vidis s TA700 v terenu? Zejmena ve srovnani s TA650/600, ktere maji vepredu 21ku.

Mechator
Mechator napsal 09.12.21 v 10:34 4b.

Alfonc
Alfonc napsal 09.12.21 v 10:11

Všem moc děkuji za kladná hodnocení

to Simier: S helmou jsem spokojen. Je pohodlná. Štítek je v pohodě. Jen je v ní v horku při jízdě v Offu občas vedro. Ale když jedu v takovém počasí, beru si jinou helmu a brejle Ale na běžné ježdění je super. Má jí i manželka na svou CB500X a je taky spokojená. Poměr cena / výkon je řekl bych dobrý

to MONDEZ: našponovanej řetěz je pro silničáky. Pro jízdu offem je ta kšanda dobrá

MONDEZ
MONDEZ napsal 09.12.21 v 08:35

Tranďák je fajn . Mám ho už cca 9let...půjde z domu až bude nový 850(snad)...Jo a co ten tvůj řetěz-napnout

Simier
Simier napsal 09.12.21 v 08:33 10b.

Alpík je nezmar! Dobrý výběr a máš ho pěkně doladěného
Dotaz trochu mimo - co ta Cassida Tour? Jak jsi spokojený? Netahá ti vítr za štítek? A co větrání v teple i chladnu? Nemlží se plégo? Měl jsem ji na hlavě v ACI a byla mi tuze pohodlná, tak mě zajímá jak se s ní žije, protože za ty kačky mi to přijde jako dobrý kup

SLAY
SLAY napsal 07.12.21 v 17:21 10b.

rozhodně zajímavá motorka super čumák žádné ufo . Moc vidět nejsou anebo jsem na nikoho nenarazil

aldahonda
aldahonda napsal 07.12.21 v 12:59 10b.

Fešák je to .

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 06.12.21 v 22:36 10b.

super

Milan1963
Milan1963 napsal 06.12.21 v 20:15 10b.