Kawasaki Z900 (2019)

Vlastník DK1
Vloženo 21.10.2021
Aktualizováno 21.10.2021

Prijemny stroj do zatacek, ktery ma dobre davkovatelny vykon a slusne jizdni vlastnosti.

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník)

Yamaha MT-09: Mel jsem z ni rozporuplne pocity, jak designově tak i jizdne.

První dojmy - Splnila ocekavani, jsem spokojen. Prekvapilo me, ze i pri sve hmotnosti se s ni dobre manipuluje. Teziste je nizko.

Motorku bych doporučil pro - Jedna se o motockl, ktery je nezaludny a dobre citelny. Myslim, ze je vhodny fakt pro kazdeho. Uplnemu zacatecnikovi asi doporucuji s omezenym vykonem.

Doplňky na motorce - Ladena koncovka Mivv, led blinkry, padaky, drzak RZ a mrizka chladice. Vse od predchozi majitelky.

Po dvou Banditech 650 a Kawasaki z 750R, jsem chtel zkusit neco zivejsiho a sportovnejsiho. Myslim, ze trefa do cerneho.
Motor ma dostetcny vykon, jsem vsek prekvapen, ze jiz od nizsich otacek, vzhledem k tomu, ze je to 4valec. Podvozek mi celkem vyhovuje, pripadne se da upravit. S ovladatelnosti jsem velice spokojen, v zatackach perfektni. Samozřejmě zasadne zalezi na volbe pneu. Brzdy, cetl jsem spoustu recenzi, ze slabota, ale za me jsou dostacujici (ale zatim malo najeto).
Idealni partak do zacatek.

PSanec
PSanec napsal 21.10.21 v 12:29 10b.

Tyhle japonský mašiny vypadaj zvláštně,ale za málo peněz hodně a hodně muziky, vo tomto je,Přeji jen super km.

Kali88
Kali88 napsal 21.10.21 v 10:56 10b.

dobrá volba