Suzuki GSX 1400 (2004)

Vlastník MTJperform
Vloženo 3.2.2007
Aktualizováno 13.1.2019

Výbornej tahoun, kterej je maximálně pohodlnej a jede a jede.

Motorka koupena od Motocykly kvalitně. cz - Tábor - Motorka přivezená z Francie - prodejcem byly sděleny všechny vady a nutné opravy. Kupovali jsme tam ještě další 4 motorky, takže dobré.

První dojmy - První jízdní dojmy jsou - neuvěřitelně to jede a nedochází tomu síla, stále táhne a táhne a táhne. Příjemná spotřeba v rozmezí 5,5-6,5 litrů.

Motorku bych doporučil pro - Srdcařům, co chtějí mít pod zadkem silnější (jak já říkám převrtanou) Jawu.

Doplňky na motorce - Podsedlový plast, miniblinkry, zrcátka, kryt nádrže, držák SPZ, plexištít, přední světlo s maskou, tlumič řízení, kryt chladiče, ukazatel zařazené rychlosti.

Zkušenosti: Zatím stále jezdíme a jezdíme. Proběhly drobné úpravy, jako výměna předního světla za masku, protože nějak začal praskat plast na parabole a také plexištítek a tak jsem to pořešil celou výměnou a líbí se mi takhle víc. Dále kravinky jako miniblinkry, podsedlovka ermax, kryt chladiče, jiná zrcátka, padáky. Následovala instalace tlumiče řízení, výroba nosiče kufru z komponentů Givi, protože Feehling nějak nedržel na místě a originál plotna se mi nelíbí jak má ty klacky okolo podsedlovky. Taky nalezl na motorce místo ukazatel zařazené rychlosti, který se jen zapojí jako klema mezi kabely, takže montáž jednoduchost sama a který má v sobě něco jako mapy, které dokáží vyřadit omezovač vstřikování a trochu poladit vstřikovací jednotku. Motorka se při zapnuté mapě chová uplně jinak, víc jde do otáček, ale řekl bych že trochu ztratí na kroutáku, ale na blbnutí supr.

Cesty: Tak a už máme za sebou skoro 30000 km a je to stále paráda. Jsem maximálně spokojen. Jede to jak šlak a hlavně člověka nic nebolí. Loni cesta do Chorvatska, takže tam skoro na zátah 1100 km v dešti a pohoda, zpět už za sluníčka a taky pohodovka. Nic člověka nebolí a ještě se parádně sveze a občas i trochu zablbne. Akorát při rychlostech nad 200 kila trochu fouká.

Čadil
Čadil napsal 30.03.20 v 20:31 10b.

5157
5157 napsal 14.01.19 v 07:05 10b.

pěkná mašinka,ještě poctivý kus železa a ta červenočerná kombinace 10b

Drobek64
Drobek64 napsal 01.12.13 v 21:23 10b.

Je to kus krásné motorky

darina01
darina01 napsal 01.09.10 v 14:23

Paradní parník ,krásná barevná kombinace,jen ta prední maska se moc nehodí .Origo je origo,jinak ale nemá chybu .

BaluJarda
BaluJarda napsal 02.01.09 v 14:00

Je vidět,že na tom GSX ti ta trocha železa opravdu nevadí .Taky pěkně gumuješ .Máš to za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km