Kawasaki Vulcan S (EN 650) (2021)

Vlastník vladokolnik
Vloženo 9.10.2021
Aktualizováno 9.10.2021

Dobrá motorka, kvalitná už na pohmat, veľmi dobre ovládateľná, ideálna "okolo komína". Pre mňa (174cm) a manželku (168cm) aj na cestu okolo sveta.

Motorka koupena od Motomaxx Slovakia sro Nové Zámky - Maxxxxxxxximálna spokojnosť! Vybral som si MOTOMAXX na základe referencií, hoci je o 180km ďalej ako iný nám najbližší predajca Kawasaki a neľutujem.

Harley Davidson XG750 Street 750: Low end značky, čo je na motorke vidieť.
Triumph Street Twin: Na japonské stroje mám lepšie referencie od skúseného servisáka.
Royal Enfield Interceptor: Na japonské stroje mám lepšie referencie od skúseného servisáka.
Kawasaki W800 Street: Drahá.

První dojmy - Púta pozornosť kde sa objaví, u laikov aj u "veľkých" motorkárov. Okamžite som si na ňu zvykol.Má dosť "pary" aj keď ide zákonné maximum 90km/hod - stačí pridať plyn a motor s chuťou zareve o oktávu vyššiu ligu a ťahá ako stíhačka. nenadarmo mám na kľúčoch prívesok "Remove before flight"!!!

Doplňky na motorce - Bočné kufre Shad, opierka spolujazdca so zadným nosičom Puig a prikúpili sme 80l nepremokavý vak (na ten zadný nosič sa pripevní popruhymi) - viďte jednu s fotiek vyššie.

Vybral som si ju pre krásu a kvalitu: A aj pre cenovú dostupnosť - v porovnaní s inými novými motorkami - v jej kategórií. Je "user friendly" - nezáludná, pohodlne dočiahnem oboma nohami na zem (mám 174cm). Je to výlučne cestná motorka, ale na tom ju chcel. Nemá rada ani šotolimu, nie tak terén. Maximálne poľnú cestu. Až skúsenosťiou som prišiel na to, že istou nevýhodou sú choppersky predkopnuté stúpačky. Je to síce frajerina (to sa ráta) ale počas jazdy sa nepostavíte do stupačiek ani na moment - preto si zadnica vypýta pauzu po max hodine jazdy.

Zip69
Zip69 napsal 14.10.21 v 19:42 10b.

Dobrá volba přeji mnoho pohodových km

LukiasRIDER
LukiasRIDER napsal 11.10.21 v 08:51 10b.

Měl jsem možnost se krátce svést a byl jsem příjemně překvapen charakterem motoru a chováním podvozku.

Ať slouží

dekel
dekel napsal 11.10.21 v 06:40 10b.

prajem veľa šťastných km

fery251
fery251 napsal 10.10.21 v 12:00 10b.

Parádní Kawa forever

vladokolnik