Honda CRF1100L Africa Twin (2020)

Vlastník bobanek81
Vloženo 23.6.2021
Aktualizováno 23.6.2021

Africa je super motorka ke které musí člověk dospět a vyzrát, je skvělá na asfaltě ale i mimo zpevněné cesty. pořád mě šíleně baví a překvapuje jak je kompatibilní

Motorka koupena od D

Yamaha Tenere 700: důvod neuveden

První dojmy - je to úžasná motorka a pořád mě překvapuje jak je ovladatelná a hravá

Motorku bych doporučil pro - moto je podle mě vhodné pro každého kdo se chce rozumně projet a užít si jízdu po našich šílených silnicích ale hlavně mimo ně

Doplňky na motorce - mám nainstalované padací rámy od tour tech a ochranné kryty blástrů, offroad stupačky a zadní rám na kufr

vybral jsem si jí kvůli tomu jak se mi líbila vzhledově a taky kvůli výkonu

jízdní vlastnosti jsou naprosto úžasné jak na silnici tak v mírném terénu, motor je pružný a má dost koňských sil na to aby byla i zábava, podvozek zvládá vše s přehledem,

spolujezdec si trochu stěžuje na tvrdší sedačku ale je to o zvyku

nastavení a ovládaní je trochu složitější ale zvykl jsem si a teď už je to pohoda

dá se na ní dost dobře cestovat

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 03.07.21 v 09:05 10b.

super

Paulano
Paulano napsal 24.06.21 v 07:32 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 23.06.21 v 15:50 10b.

Super , tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

PSanec
PSanec napsal 23.06.21 v 11:43 10b.

Moc pěkná motorka,akorát nechápu,že k ní člověk musí dozrát.Moji synové ji mají, klasiku i advíka.Nikdy jsem neřídil tak lehce ovladatelnou a nezáludnou motorku,s prominutím tu může v pohodě řidit i patnáctiletý kluk,vhodné je, aby měl asi 175cm,ale není podmínkou.Přeji jen super km