Honda CRF1100L Africa Twin (2020)

Vlastník Avess
Vloženo 4.2.2024
Aktualizováno 7.2.2024

Moje prvni Honda. Z velkych endur se mi zatim libi nejvic.

První dojmy - Ano, padla do ruky. Zvazoval jsem ji uz drive, ale vzdy me papirovymi parametry odlakaly jine motorky (KTM 1090, Norden 900). Vyzkousel jsem a nakonec jsem zjistil, ze celkem casto jezdim v klidu, mozna pomalu a ready to race je v tomto modu takove nasrane a nespokojene.

Najeto uz neco mam, postrehy jsou velmi pozitivni. Ano citelne tezsi nez Norden 900, ale vubec to nevadi. Opravdovy teren stejne nejezdim a na polackach ci trailech vseho druhu v tomto pripade rozhodne neni limitujicim faktorem motorka. Doufam, ze spolu hodne zazijeme. Posledni dobou jsem menil endura casto, chtel jsem vyzkouset a snad ted budu vic jezdit.

Co se tyce vsude probiraneho displeje: 1) Nastavovani a menu - jednou jsem nastavil a dal do toho nelezu. Prepnu mod, upravim trakci. Vypnout ji uplne by asi bylo lepsi jednim stiskem tlacitka, ale uprimne, u velke motorky, jak casto to realne delate? 2) Poruchovost displeje, aneb nefunkcni dotyk. Jezdim pul roku, tedy i zkousim co kde je a ani jednou me nenapadlo pouzivat dotykovou vrstvu displeje. To na to furt tlapkate a mazlite se s tim, ze je pro tolik lidi takovy problem kdyz dotykova vrstva prestane fungovat? Vzdy me pobavi prispevky na sitich typu: Afrika 1100? Tak to si hned priprav 150tis na vymenu displeje. V zimne jsem schvalne zkousel a opravdu v mrazech dotyk nereagoval. Pak se oteplilo a zas to normalne jede.
Abych jen nechvalil, dve veci jsou opravdu na prd. Ovladani tempomatu na prave ruce a ty automaticke vystrazne blinkry pri prudsim brzdeni. Clovek chytne dobrou naladu a pred kazdou zatackou pak blika vsemi ctyrmi jako trouba :)

dedikzk
dedikzk napsal 24.02.24 v 11:53 10b.

Fratr
Fratr napsal 18.02.24 v 15:45 10b.

Moc pěkná, ať ti dobře slouží.

Perbin
Perbin napsal 08.02.24 v 17:43 10b.

Jestli je výměna displeje na záruku tak proč to nenechat vyměnit, jestli je po záruce tak jak říkáš, dá se bez toho žít - jezdit. Spíš nechápu kde udělali japonci chybu, dneska kdy je mraky dotykových přístrojů se to tady nějak nepovedlo. Jinak supeeeeer bajk ať to jezdí

Drobek67
Drobek67 napsal 05.02.24 v 13:32 9b.

Zdarec, hlavní je si to užít a být šťastný za každý svezení. ???