BMW G 310 GS (2019)

Vlastník SmolPachol310
Vloženo 22.2.2021
Aktualizováno 22.2.2021

Pro mě osobně vstup do světa BMW. Maličká lehoučká brambora, ideální na cestování a do nepohody.

Royal Enfield Himalayan: Nižší, už nedostačující, výkon
KTM 390 Adventure: Dražší

První dojmy - Maximální úroveň pohodlí pro cestování, jako jízda na obláčku. Ideální posez a rozhled pro mých 186cm. Nadšení z možností v lehkém terénu. Zvuk jako vrtulník, mě vyhovuje.

Motorku bych doporučil pro - Pro začatečníka jako cestovní moto, pro někoho kdo si chce vyzkoušet BMW.

Doplňky na motorce - Padáky, vyhrivané rukojeti, kovové kufry, kryt motoru, 5V USB a 12V zásuvka, zvýšené plexi, držák smartphonu

Výkon je sice nižší, ale pokud nikam nespěcháte a nejezdíte dálnici (kde by se trápila stejně jako v jízdě ve dvou) není to problém.

Ideální moto pro začátečníka na cestování a do lehkého terénu. Hodí se ale i do města na dojíždění do práce. Nádherná spotřeba něco málo přes tři litry - pokud se ale chcete dostat někam daleko bez tankování, budete mit s 11l nádrží problém.

Po přechodu ze Suzuki GS500 z r.1998 je situace nesrovnatelná. Inženýři za 20let udělali obrovský skok dopředu a na moto se teď cítím o několik řádů bezpečněji, nejenom díky ABS. Pocitové si moto hlídá spoustu dalších věcí.

Rád bych do budoucna pravděpodobně přešel na F800GS...

volta
volta napsal 25.03.21 v 15:54 10b.

Ať dlouho slouží a hlavně kolečkama dolů. Fajn stroj, teď jsem ho také pořídil ?

Myschan
Myschan napsal 23.02.21 v 09:50 10b.

Ať slouží

dragsterrr
dragsterrr napsal 22.02.21 v 22:42 10b.

Pekny strojcek, teren je s nou urcite zabavny.