renocar_unor

BMW G 310 GS (2018)

Vlastník 33majkl
Vloženo 16.9.2019
Aktualizováno 30.3.2021

Hezká nová motorka v černo šedé kombinaci

První dojmy - První dojmy jsou jen pozitivní. Když se vezme za plyn, zvuk je znatelně lepší než v klidném perimetru otáček a zároveň je příjemně živá. Je tam lehčí vibrace do zrcátek, ale nic hrozného to není.

Motorku bych doporučil pro - pro mě :-)

Doplňky na motorce - Momentálně objednané - krycí mříž chladiče, hliníkový kryt motoru a sada na zvýšení řídítek.

Vzhledem k tomu, že mám 191cm a poslední zážitek z jízdy byl někdy v 17ti na simsonu, hledal jsem něco slabšího na rozježdění a zároveň alespoň trochu úměrné mojí postavě.
Což z mého pohledu tenhle bavorák vcelku splňuje, vypadá jako větší motorka, nohy si tam složím bez problému a dá se na tom sedět i rovně, což možná ještě trochu vylepší zvednutí řídítek.

K ježdění se vyjadřovat zatím moc nebudu, jelikož ho mám týden a i když první dojmy jsou vesměs jen pozitivní a motorka mě baví, přeci jen to není na nějaké rozepisování. Až na tom něco najezdím, napíšu víc.

Edit: motorku mám rok a půl, aktuálně má najeto 5600km, skvělá svižná motorka na ježdění okolo komína, ale pohodlná i na delší cestu. Jsem s ní vážně spokojen, ale jestli jsem psal, že je v pohodě pro lidi mé výšky, tak není. Z tohoto jediného důvodu půjde do světa. Myslím že max výška jezdce je tak 185cm na krev, cokoliv víc je moc.

33majkl
33majkl napsal 14.10.19 v 19:16