Honda VT 750C Shadow (2004)

Vlastník Asivitrmachale
Vloženo 19.10.2020
Aktualizováno 24.7.2021

Dva roky jsem přemýšlel, že si chci koupit nějakou pořádnou motorku. Nakonec jsem už ale nevydržel a dal jsem si ke svým 30tinám předčasný dárek..

Honda VT 600 Shadow: slabší motor.

První dojmy - Byla to trochu láska na první pohled. Měla krásný zvuk a je i slušně koukatelná Řidítka jsou dobře dělaná a posed je celkem v pohodě. Navíc měla brašny, takže v slušné výbavě. Chybí jen padáky, ale ty časem dokoupím. Uvidíme na jaře ...

Motorku bych doporučil pro - Úplný začátečník, ideál pro člověka který se nechce rozbít ve velké rychlosti. Důležité je to mít v hlavě srovnané a neprecenovat svoje možnosti

Doplňky na motorce - Dokoupil jsem padáky a stupačky ať mohu nohy trochu protáhnout s hlavně kdybych to někde položil tak ať moji lásce moc neublížim ;). Do budoucna budu chtít ještě jeden velký kufr do zadu.

Pořídit si tento styl motorky byl vždy můj sen. Nejsem žádný závodník a zkušenost mám velmi malou(jezdil jsem kdysi na 125 Hondách). Ano četl jsem různé recenze, že jako mladý(29 let) si mám pořídit nějakého naháče nebo enduro. Ale nakonec rozhodlo srdíčko. Kupoval jsem teď na podzim(jak kvůli ceně tak i výběru), takže moc možností zatím projet nebylo ale těším se až to pořádně projedu.
Zkušenosti dopíšu později až nějaké posbírám :)

Update 24.7.2021
Mám za sebou necelých 350km na této krásné mašině.
Musím říct že jsem se zamiloval ..neskutečně krásně bublá a je to úplně něco jiného než jsem jezdil v Autoškole. Ale jak jsem na ni ujel prvních 100km byla to nádhera ..cítil jsem se jak malý kluk co má svou oblíbenou hračku u sebe. Kvalty tam jdou krásně kopnout a drží perfektně v zatáčkách. Jezdím relativně predpisově jak říkám 60/90, protože při větších rychlostech (120)už to dere ruce.

Ale mě to sakra stačí chlapi ;)
mám doma rodinu a ženu a chci se k nim vrátit.

Už jsem vyvezl i manželku a ta je taky nadšená.

Prostě doporučuji všem kdo zvažují malého choppera a neví do čeho jít.

Měnit určitě za silnější nebudu tohle bude dlouholetý vztah. Když potřebuji tak mě krásně vytáhne a predjedu napohodu auto predemnou ale nikam se neženu prostě se Kochám jízdy a užívám si to

mako224
mako224 napsal 29.11.20 v 17:39 10b.

dobrá volba ,kolama dolů

rade35
rade35 napsal 22.11.20 v 10:55 10b.

keci jako mladý si vybírat naháče,enduro..vyberu si co mě se líbí ..je super

žižala.
žižala. napsal 21.10.20 v 20:31 10b.

Supr stroj.

pkkaca
pkkaca napsal 19.10.20 v 16:19 10b.

Ať Ti slouží

Kabčo
Kabčo napsal 19.10.20 v 08:29 10b.

Shadowka je spolehlivá pěkná mašinka,. Koupil jsi moc dobře Přeji hodně hezkých kilometrú kolama dolu