Husqvarna Svartpilen 401 (2020)

Vlastník bulldogbiker
Vloženo 27.9.2020
Aktualizováno 12.3.2021

Najel jsem 50km na Husgvarně 401 rok 2019 ale poštěstilo se mi získat nový model Svartpilen 2020

Motorka koupena od FIRMA:Promoto (Načeradec)

První dojmy - Husgavrna Svartpilen 401 je krásna motorka a když na oba modely koukám pořád se mi líbí obě. Ale nový model je hezčí !! :-) Hned na první pohled je vidět že Husgvarna na novém modelu hodně zapracovala. Budu se snažit vše popsat. Ten motor z KTM DUKE je perfektní.

Doplňky na motorce - Dám SPZ pod sedlo

Tuto motoku jsem pořidil zde v Čechách a to u prodejce Husqvarna PROMOTO pana Janouše. Nový model Svartpilenu je po mnoha stránkách lepší než starší verze.
Zkusím zde popsat většinu změn, ale moc mne to nebaví , takže promiňte. Nejsem žádný spisovatel.
První velkou změnou je sedlo. Na první pohled je vidět změna v designu ale to není vše, sedlo má lepší ergonomii pro jízdu mimo asfalt, Směrem k nádrži se zužuje a tim pádem je pohodlnější. za mne tedy sedlo jednička.
Další velkou změnou jsou nastavitelné přední tlumiče WP. Ty vzhledem k ceně tohoto motocyklu odváději výbornou práci, starší model nastaveni neměl.
Jestli jsem dobře zkoumal fora tech.listy má tento model rám z Chromium-Molybdenu také změna oproti starší verzi.
Přistrojová deska je vice nakloněna směrem k jezdci, to je také príjemnější a lépe čitelné.
Zadní směrová světla se přesunula z toho malého blatníku pod sedlo.
Jak budu mit nějaký volný čas chci pod sedlo přesunout i SPZ. Nechápu co na tom v husgvarně vidí, mně se ten blatnik s tim držákem na kyvce nelíbí.
Naštěstí je zpousta originalních i neoriginalnich možností jak spz na svartpilenu přesunou pod sedlo.

Končím dopíšu to jindy...
Hm jsou tam asi chyby..

Ještě důležitá informace quickshifter funguje skvěle !!!
A ten motor je na jednoválec uplná pecka!!!

Mám najeto jenom pár kilometrů ale už se těším až jí na jaře vytáhnu.

ILA
ILA napsal 04.10.20 v 19:48 10b.

Hm, upgrade po 50km za novější verzi . Svartpilen 401 2020 vypadá fakt ještě o něco líp, než starší verze a přiznávám, že 401 se mi ve všem tak trochu líbí víc, než 701. Doufám, že bude příležitost 401 projet, to mě fakt zajímá. Souhlas s blatníkem na kyvce, taky budu měnit (Tail Tidy od Evotechu).

Pedl
Pedl napsal 30.09.20 v 13:20 10b.

Za ty peníze není asi fakt lepší motorka a navíc si výrobce dal záležet

Milan1963
Milan1963 napsal 29.09.20 v 17:29 10b.

Povedený stroj.

e-Kája
e-Kája napsal 28.09.20 v 19:48 5b.

Benzín ??

nexus
nexus napsal 28.09.20 v 14:21 10b.

Huza je důkazem , že se dá udělat zajímavá mašina