Husqvarna Svartpilen 401 (2019)

Vlastník bulldogbiker
Vloženo 19.12.2019
Aktualizováno 28.9.2020

Městský scrambler od Husqvarny je dobrej

Motorka koupena od KTM

První dojmy - No tak Huska Svartpilen 401 je malá, lehká a vcelku výkonná. (0) hodnotit Caffé racer od Husqvarny, který nabízí velmi zajímavou a atraktivní motorku. Jako první zaujme její design, který působí velmi zajímavým dojmem a navíc s předním světlometem přináší vzhled futuristického oldtimeru. Co se motoru tyče, tak se jedná o vodou chlazený jednoválec o objemu 375 ccm o výkonu 44 koní. Nechá se očekávat, že tento model ve světě uspěje- především kvůli originalitě, kterou tato koncepce designu poskytuje.

Doplňky na motorce - Zatím nic

městský scrambler, od Husqvarny, který nabízí velmi zajímavou a atraktivní motorku. Jako první zaujme její design, který působí velmi zajímavým dojmem a navíc s předním světlometem přináší vzhled futuristického oldtimeru. Co se motoru tyče, tak se jedná o vodou chlazený jednoválec o objemu 375 ccm o výkonu 44 koní. Nechá se očekávat, že tento model ve světě uspěje- především kvůli originalitě, kterou tato koncepce designu poskytuje.

Tak dnes na vánoce 2019 jsem se poprvé svezl. Slunce osm stupňů, po sněhu ani památky. Svartpilen mne mile překvapil.

12.4.2020
Najel jsem dnes asi 15 km bez SPZ (to je vtip ... to se přece nedělá. ) a překvapivě dobře ta Husgvarna žehlí nerovnosti vozovky.
Na tak malou motorku fakt výborný podvozek !!
Mám vetšinou dvouválce a tříválce. Po dlouhé době musím říct že je ten jednoválec dost zábavný.

5.5.2020
Mam najeto jen 40km protože ted jezdim KTM 790 Adventure ale objednal jsem si hustej laďák REMUS !! Takže se těším až mi ho tam namontují !!

ILA
ILA napsal 07.09.20 v 14:14 10b.

U Husky Svartpilena nemůžu jinak, než 10b. Ať vám to "lítá"

Veromo88
Veromo88 napsal 21.04.20 v 10:45 10b.

pěkná

Korytnacka
Korytnacka napsal 18.04.20 v 19:06 6b.

Mann
Mann napsal 12.03.20 v 16:27 10b.

U Husqvarny jsem byl v Brně na čumendu skrze Nordena 901, který tam na konec vůbec nebyl Ale musím říct-potvrdit, že VITPILEN a SVARTPILEN jsou v reálu hodně zajímavé strojky .

Fraga
Fraga napsal 22.12.19 v 18:09 8b.

Myslim, ze to neni kafac, ale scrambler, cafe racer je vitpilen, verim ale, ze obe jsou super motorky