Yamaha Tenere 700 (2020)

Vlastník Mišák-honďák
Vloženo 26.9.2020
Aktualizováno 15.1.2023

Taková motorka ,která je dobře ovladatelná a jde krásně tam kam chceš.

Honda CRF1000L Africa Twin: Vyšší cena a váha moc oplastovaná,moc elektroniky

První dojmy - První jízda ,krásnej zážitek,milé překvapení.

Po prodeji V stroma ,jsem zjistil že yamaha wr zůstala sama a řekl jsem si že zajedu omrknout tu tenere do Brna,no a hned jsem ji zazálohoval i bez jakéhokoli testování.
Dokoupil jsem pár doplňků ( kryt světla,padací rám,vyhřívané rukojeti,kryt vodní pumpy,tank vak,a pořádné blastry a polepy na nádrž) nyní má navíc od touratech zadní nosič a držák mobilu.
Má od konce července najeto cca 2600 km převážně po asfaltu ale i něco málo po lesních a polních cestách a musím říct že je ovladatelná úplně luxusně a těžší terén zvládne napohodu ,po přezutí na lepší pneu do terénu.Jedíné minus vidím v menší nádrži a těžko si zvykám na větší průměr rukojetí oproti wr.
Další změna bude ve výfuku,chtěl jsem od RP ale buhužel by byl bez homologace takže další volba padla na leo vince.A pořád se rozhuduji jestli koupit boční kufry nebo motopodkovu a centrální stojan( ten řeším kvůli defektu).A jiné stupačky bych chtěl ,protože ve stoje se v nich moc necítím.

XJ500
XJ500 napsal 27.09.20 v 08:31 10b.

vencysta
vencysta napsal 26.09.20 v 13:50 10b.

Fajn motorka

Drtikol82
Drtikol82 napsal 26.09.20 v 11:32 10b.

Pěkná je,Každou motorku si člověk musí dodělat k obrazu svému, tenere je super,a jednoduchá,at slouží.