Kawasaki Versys 1000 (2018)

Vlastník paja.oni
Vloženo 25.9.2020
Aktualizováno 26.9.2020

Hezká,pěkná,líbívá motorka.Perfektně ovladatelná, jak na místě tak v jízdě.Motor úžasný ,tichý.Podvozek plně stavitelný,pohodlný i do nepohody.KTRC prostě bomba.

Motorka koupena od warm-up (Liberec II - Nové Město) - Vše proběhlo tak jak mělo. Pohodový přístup.Spokojenost.

Kawasaki ZZR 1400: Nakonec mě opustila touha po maximálních rychlostech

První dojmy - Čím začít... Padla mi hned jak do oka tak do ruky. Jak jsem se posadil tak jsem propadl kouzlu zvanému Versys.Vše na svém místě(hlavně já...a manželka).Ovládání motocyklu(díky perfektnímu těžišti...díky japonsko)na místě je hračkou,dávání na stojánek pohádkou a za jízdy... to nemá cenu psát.. Ovládací prvky jsou přehledné a v uvozovkách ituintivní.No prostě láska na první pohled i svezení.Zkoušely jsme spolu i rozbité okrsky a podvozek jasných 100% Manželka si nemůže vynachválit sedlo a pohodu..

Doplňky na motorce - Doinstalován padací rám(co kdyby),nosič vrchního kufru+ bočních kufrů vše od kappy

Tady nebylo nad čím příliš přemýšlet,jen se domluvit s mou drahou polovičkou ohledně financí a slovo dalo slovo a už je doma.
Jak jsem již psal,je třeba chválit podvozek a to hodně.
Co se týče samotné pohonné jednotky tak velká spokojenost.Myslel jsem,že 88kW bude málo(po zkušenostech se ZZR1100),ale byl to omyl.Jede nádherně,umíme pomalu,ale i rychle.Samozřejmě se tu nebavíme o rychlostech nad 270km/h.Moje zkušenost je kolem 220km/h a šla by ještě..ale proč? Na to jsem si tento stroj nekoupil(jen jsem to zkusil).Samozřejmě musím pochválit i proměné ventily.Systém pracuje velmi dobře.
Převodovka je prostě dokonale uspořádáná,kultivovaná a příjemná.To samé platí o řazení.Spojka je sice lanková,ale dostačující(jde krásně z lehka).
Suma sumárum není to klasické silniční enduro,ale spíš advanture,který si poradí z lehkým terénem i dálnicí.Na naše unikátní cesty je úplně ideální.

h.pepino
h.pepino napsal 02.10.20 v 09:21 10b.

Ahoj, gratuluju. Krásná barva a potvrzuji jako čerstvý majitel, že motor je parádní. Jen se chci zeptat, při tvé výšce (pokud jsi se neuklepl), máš jí sníženou? Já mám 179 a byl to při prvním usednutí docela šok . Přece jenom, sportky jsou výškově jinde.Tak ať slouží, třeba se nikde potkáme. P.

Paulano
Paulano napsal 02.10.20 v 08:45 10b.

Pěkná mašina

zvlastni.tom
zvlastni.tom napsal 25.09.20 v 22:06 10b.

no úplný spisovatel

vencysta
vencysta napsal 25.09.20 v 21:02 10b.

Fajn mašina

paja.oni
paja.oni napsal 25.09.20 v 19:24

Děkuji, ale nevím proč orandžádu