KTM Duke 790 (2019)

Vlastník Jelkins
Vloženo 7.9.2020
Aktualizováno 13.4.2021

Oranžový démon s úžasným odpichem, barvou a ovladatelností.

Motorka koupena od Trojan (Hradec Králové)

Aprilia Dorsoduro 750: U prodejce neseděly najeté km. A byla motorka spadlá ze ,,stojánku\"

První dojmy - Na motorce jsem se svezl poprvé asi měsíc po objednání :D Kyž jsem se vracel z motosalonu v brně. Motorka byla skladem cca za týden ale já si doobjednával menší plexi na budíky, kryty motoru a akrapovič Slip on Line :). První jízda byl neskutečný zážitek, jela skoro sama kam jsem se koukl tam zatočila :D prostĺ nádhera.

Motorku bych doporučil pro - Jako moto začátečník bych moto doporučil začátečníkům i pokročilým :D

Doplňky na motorce - Menší plexisklo na budíkyhttp://www.flash-team.cz/fly-screen , menší kryt spojky http://www.flash-te...cover-protection[32] a motoru http://www.flash-te...over-protection[21], koncovka výfuku Akrapovič http://www.flash-te...ovi-slip-on-line[10] , rolničky do kyvné vydlice, ventilky, laserem řezaný držák spz.

KTM Jsem si vybral protože je to moje srdcová záležitost :D

Od 6.3.2020 mám dnes 7.9.2020 11000. Jízda jde úplně sama na to že je to moje 1 takto silná motorka :D. Tak jsem velice spokojen. Motor si vezme trošku oleje ale pokud to necháte tak 10 minutek ohřát tak pohoda a ztráty jsou minimální. Brzdy jsou KTM J.Juan ale na tu moji jízdu úplně dostačující. Podvozek na naše cesty nádhera sedí to jak přibité i s gumama maxxis se dal ojet poser proužek :D. Stačilo gumu pořádně zahřát. Guma vydržela 5500km pak už koukal drát :D. S batůžkem jsem jel jen 1 a jelo se krásně. Úložný prostor na naháči asi moc nevyhledávejte :D. Spotřeba se pohybuje s plným plynem co to dá 5,5l ale dá se jet i za 3,8 když jedete se 125 na Červenohorské sedlo 150 km tam cca. 20 km ježdění na sedle a zase zpět cca. 200km jinou trasou tak spotřeba 4l. První servis vyšel na 3800 kč garanční výměna oleje atd. další jsem si dělal doma sám po 5000tis výměna oleje a nyní mě bude čekat další. S moto jezdím opravdu všude, koupil jsem si ji převážně na cestování do práce ale po pár jízdách se nedá odolat a jet se projet třeba i v 11 večer. Do terénu se podíváte maximálně z dálky na terén to opravdu není. Ale na rozbité silnici WP docela slušně funguje. Pokud se jí do jara nezbavím tak chci příští rok zkusit i nějaký ten závod od motoriders nebo nějakou delší trasu slovensko,polsko,německo,rakousko nebo něco podobného pořádnej trip, no uvidíme jak to zvládnem snad nám zase kvůli covidu vše nezakážou. Tak se třeba potkáme :D. Ale pokud by se přez zimu prodala chtěl bych zkusit klidně už i něco silnějšího 990 smr nebo motárda 690 smc r.

nexus
nexus napsal 28.09.20 v 14:52 10b.

Super mašina

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 08.09.20 v 18:34 10b.

Špičkový fotky, díky...

Paulano
Paulano napsal 07.09.20 v 18:18 10b.