Royal Enfield Interceptor (2020)

Vlastník kirman84
Vloženo 14.8.2020
Aktualizováno 13.8.2023

Nová klasická motorka v retro stylu od indického výrobce RE.

Motorka koupena od FIRMA:Vintage Garage (Strašnice (Praha 1

První dojmy - Moje první motorka. Vlastně jsem si kvůli RE udělal papíry. Motorka mi sedla (zatím se zajíždí, a já vlastně taky) - najeto prvních 4430 km. Výkon dostatečný, pro začátečníka vhodná, dost toho odpustí. Jsem spokojen. Edit: je to i dobrý společník na výlety (odveze vše) a denní dojíždění do zaměstnání (provoz v centru Prahy zvládá). Aktuální nájezd 20200 km.

Motorku bych doporučil pro - Motorku ocení zajisté začátečníci a obecně lidé, kteří (již) nikam nespěchají, chtějí si užít "kochačku" a zároveň mít klasickou a novou motorku.

Doplňky na motorce - Kompaktní padací rám, laděné koncovky výfuku VG, spodní krycí panel. Originální černé doplňky (např. kryt sání, opěrka paty, kryt hrazdy, kryt brzdové pumpy, černé držáky světla a předního blatníku, prachovky apod.). Stavitelné černé páčky, ocelový kryt řetězu, usb nabíječka (vše od Hitchcocks UK). Naposledy dokoupen černý horní nosič od Givi (bez plotny). Otevřený vzduchový filtr od S&S.
Na novou sezónu budou výše uvedené koncovky výfuku VG vyměněny za italské (homologované) otevřené koncovky + svody BS Exhaust, výměna původních svíček za NGK iridiové + NGK fajfky

Průměrná spotřeba - 3.59319 l/100km

Motorka je po pravidelném garančním servisu (ve 20000 km) a žádný zásadní problém se neobjevil. Jelikož nemám s čím srovnávat, tak mi stroj vyhovuje. První sezóna ukončena s nájezdem 4430 km. Druhá sezóna pozvolna zahájena v únoru, aktuální nájezd 8700 km.
Update: Další garanční servis (10000 km) a sezóna ukončena začátkem listopadu, aktuální nájezd 11700 km. Na novou sezónu jsou nachystány komplet otevřené svody s koncovkami od italských BS Exhaust, NGK iridiové svíčky + NGK fajfky a výkonnější žárovka předního světlometu.

peje
peje napsal 17.10.21 v 15:55 10b.

na Interceptoru jsem jezdil a je to mimořádně povedená motorka!

Kire640
Kire640 napsal 23.07.21 v 12:57 10b.

Nádherná motorka, můj sen. Ať dělá radost.

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 10.07.21 v 07:59 10b.

Měl jsem možnost vyzkoušet. Anglická škola je prestižní. Velmi příjemné emoce, obzvláště s Continental GT a laděnými výfuky. Ať slouží a nezlobí !

TomasNBK
TomasNBK napsal 15.01.21 v 09:37 10b.

Pěkná strojovna

marafzs600
marafzs600 napsal 23.08.20 v 23:19 10b.

No coment