KTM 790 Adventure (2019)

Vlastník Spiidy
Vloženo 5.8.2020
Aktualizováno 10.10.2020

Je to super motorka, myslím že sem zvolil pro mé účely skvěle. Je to lehká živá motorka, co se nebojí velkého cestování, ani poletu kolem komína, nebrání se žádné polní cestě, ani terénu.. Na chill za lesem s dekou ideál :) ..

Motorka koupena od FIRMA:Univok (Liberec)

První dojmy - Na motorku sem si musel zvyknout, tak jako každý na vše.. například řazení quick shifter pro mě byla novinka. Překvapila mě super ovladatelnost stroje, jak při jízdě ve 2 tak solo ..

Doplňky na motorce - Zatím sem si zakoupil pouze tankvak na nádrž,a vak na nosič... v plánu je padací rám.

Je to lehká živá motorka, co se nebojí velkého cestování, ani poletu kolem komína, nebrání se žádné polní cestě, ani terénu.. Na chill za lesem s dekou ideál :) Je to motora jak pro začátečníka tak pro pokročilého, palubní počítač je super, ukazuje teplotu okolního vzduchu, to mě potěšilo asi nejvíce, spotřebu dojezd trip1,2, dobíjení baterie, atd ... prostě super :) .. přepínání map a režimů je jednoduché, display je viditelný i za prudkého slunce, takže super.. za tmy se automaticky hodí do tmavého režimu, a funguje to vážně skvěle... co se týče podvozku, nejsem uplně profík na podvozky, ale myslím si že tento nabízí velké možnosti, ale to je na každém asi jak si co zvolí .. Zatím jí mam bez potíží, tak doufám že to tak i zůstane,

jikur
jikur napsal 01.10.20 v 14:44 10b.

Povedená motorka. Hodně šťastných km