KTM 790 Adventure (2019)

Vlastník bulldogbiker
Vloženo 8.4.2020
Aktualizováno 29.11.2020

No jsem na japonské motorky ale příjemně mne KTM překvapilo

Motorka koupena od FIRMA:Kmoto (Vlašim)

První dojmy - Jooo hned to špičkové padlo do ruky. Je dost vostrá když za to zabereš. Vysoká kvalita zpracování všech dílů.

Motorku bych doporučil pro - No myslím že musíš mít něco najeto abys tuhle moto náležitě ocenil.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, Touratech přídavné plexi. Držák navigace.

Měl jsem už dvě Afriky dohromady skoro čtyři roky, tak jsem chtěl změnu. Ale spíš byl nákup této mašiny náhoda.
Jsem fanoušek japonských motorek ale teď se mi tu plete Husqvarna s motorem KTM a ještě KTM Adventure .

Ještě něco napíšu.

Podvozek je fakt jako žiletka přesný výborný , perfektně naladěný tedy ve srovnání a Honda Afrika.
Také jsem spočítal že má tohle KTM o 35kg méně než moje Afrika!!! No a to je sakra velký rozdíl!!!

Jsem fakt nadšený to je super nářadí ten Adventrrr..

Fotky také žádné nic moc nemám ale udělám.

Ale ta suchá spojka tam řachta jako u jDuchcáti.

Propojení telefonů s displejem moto je zajímavé a navigace slušná. Ale kvůli tabletům si nekupujeme motorky!
Zatím jsem ani nestáhnul tu Apku.

Hliníkové držáky bočních kufrů někdy využijí. Při dnešním stavu koronavirove karantény je cestování dost omezené, takže držáky zatím sundám. 9.4.2020

19.4.2020
Tak jsem strávil krásný slunný víkend na motorce. Jezdil jsem většinou na KTM ale sem tam jsem to vyměnil za rok starou Afriku.
Obě tyto moto jsou opravdu povedené. KTM Adventure více do sportu a také se s ní dá lépe lítat mimo asfalt. Afrika je taková usedlejší ta váha je tam prostě znát.

23.4.2020
Dnes byl krásný slunný den. Dali jsme Liberec Žacléř KTM a moje první Afrika.

29.4.2020
Ta lehkost daná váhou Advenčra je fakt návyková. No nevim nevim jestli se vrátim k Africe, uvidíme
I při nerovnosti v náklonu zatáčky se citim podstatně jistější. Ten podvozek je moc moc dobrej.
5.5.2020
Jíž jsem najel cca 700é km a musím říct že mne KTM pořád hodně baví. Když za to zaberu při výjezdu ze zatáčky nepřestává mne to překvapovat, fakt je to pěknej chuligán.

29.11.2020
Je konec roku tak jsem KTM 790 prodal.
Teď budu minimálně tři měsíce vybírat novou moto
Možná vezmu stejnou KTM790 ale oranžovou barvu.Nebo novou KTM 890 Adventure, nebo zase Honda Afrika twin ovšem ted již obsah 1100ccm a nebo...

Vo1c3k
Vo1c3k napsal 24.11.20 v 14:35 10b.

jikur
jikur napsal 01.10.20 v 14:33 10b.

Taky jsem z ní nadšený. Užívej si

trafika
trafika napsal 30.05.20 v 15:30 10b.

pěkný stroj
P.S. je to i na běžné denní jezdění třeba do práce?

spidi.cz
spidi.cz napsal 10.04.20 v 19:46 8b.

dragsterrr
dragsterrr napsal 09.04.20 v 11:58 10b.

Super stroj na radost