Kawasaki Z900 (2020)

Vlastník BigTowny
Vloženo 8.6.2020
Aktualizováno 8.6.2020

Je to nejlepší motorka, na které jsem seděl a sedím :).

Motorka koupena od FIRMA:Moto Modřice (Modřice)

První dojmy - První dojmy jsou skvělé, akorát mě bolel zadek ze sedla. Postupně si na něj zvykám, ale stejně jsem si sehnal druhé a to si nechám upravit. Motorka mi padla jak do ruky, tak i do oka, prostě není o čem pochybovat. Na 4rku jede jak pila. Motorka je svižná, obratná, je to boží stroj.

Motorku bych doporučil pro - Určitě někomu, kdo už něco najezdil a přechází třeba z 600 - 750ccm :).

Doplňky na motorce - Výfuk SC Projekt SC1-M.

Jak jsem se již zmiňoval, bolel mě akorát zadek po prvních km. Jízda je klidná svižná, motorka dělá to co má. Brzdy nastupují celkem rychle. Chci pochválit to řazení a spojku jako takovou, je velmi příjemná. Plyn je jemný a rychle nastupující. Trochu se mi nelíbí propojení s aplikací, kdy pořád musím zapínat bluethoot, aby se mobil a motorka spárovala. Zrcátka jsou taky super i posed. Koupil jsem na ní výfuk od SC projektu SC1-M a jsem spokojený. Jediné co má jako nevýhodu, že nemá vyjímatelnou DB killer vložku, ale tak to je už jedno. Za mě super.

Hoski
Hoski napsal 20.12.20 v 15:05 10b.

Ahoj,super moto.Od jara mám také.
Jen to sedlo,jak píšeš.Mohu tě požádat o info. kde jsi kupoval jiné a kde ho necháš předělat?

anrous
anrous napsal 16.07.20 v 18:43 10b.

vopák
vopák napsal 09.06.20 v 08:06 10b.

Ten zelenej rám jak tam prosvítá..krásnej bajk

BigTowny
BigTowny napsal 09.06.20 v 06:29

Díky, opravdu se Kawě povedla

Smoki
Smoki napsal 08.06.20 v 14:58 10b.

Kamarád jezdí stejnou - ať slouží