Kawasaki Z900 (2017)

Vlastník Venkaa
Vloženo 26.5.2020
Aktualizováno 26.5.2020

Nenápadná, ale rychlá a hravá.

První dojmy - Padla perfektně. Hned první kilometry super. Po pár úpravách se z ní stala ješte zábavnější a hravější motorka..

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv :D

Doplňky na motorce - Kompletní výfukový systém Akrapovič, pancéřové hadice, náporové sání, větší vzduchový filtr, kratší hrdla sání, QuickShifter, širší řidítka, držák spz, nové kotouče.

Vlastnil jsem před tím Z750R 2011. Už sní jsem si užil spoustu zábavy, ale postupem času, začala být málo. Hned co vyšla nová Z900, tak jsem se v momentě zamiloval.
Cíl byl jasný, tu musím mít. Oběhlo pár týdnů po prodeji Z750R a jel jsem pro Z900.

Motorku jsem bral s cca 2200km, takže v podstatě jen zajetý stroj. Hned od prvního okamžiku, skvělá odezva od motorky, jediné co bylo horší tak sériové pneumatiky. Ale ty jsem vyměnil za nové S22 a motorka začla fungovat perfektně.

Podvozek má skvělou odezvu, motorka není nevrlá, hezky se vede a je velice obratná, hravá.

Motor má pěkný průběh, dá se na ní jet jak výletní jízdu, že dáš "6tku" a jedeš si 50 na pohodu. A když chceš svižnější jízdu, tak ji žadný porblém nedělá.

Brzdy vcelku s originálníma destička Nissin fungují skvěle, jen to ABS je až moc citlivé a hodně brzo vám do toho kecá. Velká škoda že nejde vypnout. Ale stačí to parkrát projet po zádech a ABS je vypnuté :D.

Celková spokojenost. Vypadá to, že si ji nějaký pátek ještě nechám...

Pajoš.CB
Pajoš.CB napsal 18.05.22 v 11:14 10b.

Pěkné fotky, pěkná mašina

Hříbek
Hříbek napsal 28.05.20 v 20:14 10b.

Parádní fotky asi je v dobrých rukou

biosák
biosák napsal 27.05.20 v 18:53 10b.

Čadil
Čadil napsal 26.05.20 v 14:42 10b.

Venkaa
Venkaa napsal 26.05.20 v 13:47