BMW F 800 R (2010)

Vlastník vojtechhubacek
Vloženo 24.4.2020
Aktualizováno 24.4.2020

První motorka, sezona 2020 moje první na velké motorce. Trochu jsem motorku očesal do streetu na jizdy kolem komína.

První dojmy - Je to dvou valec, v urcitych otackach trosku vibruje, idealni pry vyssi lidi co si jeste netroufnou na velky litr rekl bych.

Jelikož mam 190cm a puvodne jsem hledal nejake 6 kilo, po sednuti na par takovych motorek jsem byl celkem zklamany (pry na nich vypadam jako vosa na bonbone, i jsem si tak pripadal), na te moji si pripadam normalne, posed je opravdu pohodly, spis do cestaku. Kazdopadne jsem ji ocesal do streeta, ta kaplicka se mi moc nelibi, takto mi prijde motorka zajimavejsi, i kdyz na non stop litani 180km/h to neni. Mam k ni i vysoke cestovni plexi, ale zatim jsem nezkousel.

vojtechhubacek
vojtechhubacek napsal 24.04.20 v 12:34

Nene, Triumph není moje srdcovka, na fotce je kamarádův stroj z menšího tréninku pro začátečníky na letišti. Myslím, že mi pár sezon vydrží baworáček a pak uvidím co mě po cestě cvrnkne do nosu

A co se týká té odmontované kapličky, čištění není tak hrozný, ale musí se trošku ohleduplně k těm všem káblíkům.

Jinak nemáte nějaké zkušenosti s motoškolami v JMKraji? Docela rád bych něco takového absolvoval, hlavně co se týče zatáček/náklonů, tam z respektu radši jezdím HODNĚ pod možnosti svoje i motorky. Úplně tomu nevěřím... ale to asi každý začátečník

Pedrito
Pedrito napsal 24.04.20 v 12:04 9b.

Koukám, že začínáš úplně stejně jako já. Měl jsem naprosto stejnej problém - při 190cm se na 600cc naháče nevejdu, kolena navíc v extrémních ohybech Takže po hodině jízdy jsem byl hotovej. Takže jsem taky začal na F800R, dokonce i se standardním sedlem. Dá se koupit ještě zvýšené o 5cm.

Jinak další motorka teda Speed Triple? Starší ročníky zejména od 2011 jsou pro hodně vysoký frajery

novaciny
novaciny napsal 24.04.20 v 09:22 9b.

pěkný :) jen s tou kapličkou nevím no.. bude se ti to hodně blbě čistit.