Honda CB 750 (1995)

Vlastník dedikzk
Vloženo 9.4.2020
Aktualizováno 5.9.2022

Spolehlivá krásná japonská klasika.

Kawasaki Zephyr 750: nebyla žádná vhodná ke koupi

První dojmy - Hned při první jízdě jsem věděl, že je to přesně to, co jsem hledal. Zátah motoru, výborné jízdí vlastnosti, velikost k mojí postavě, prostě naháč jak má být . Do ruky mi padla okamžitě.

Motorku bych doporučil pro - Pro znovu začínající jezdce 40 let plus, kteří si pamatují a chtějí klasické motorky.

Doplňky na motorce - vše původní , bez doplňků

Tento stroj jsem si vybral proto, že je to klasická motorka, kterou jsem vždycky chtěl.
Jízda je naprosto bez problémů, ovládád se snadno, není ani moc těžká, ani vysoká.
Ideálně se s ní jezdí na kvalitních silnicích ale ani na horších okrskách to není zlé. Ve městě lze také v pohodě jezdit ( i když to není skutr) . Zatím jezdím sám, manželka na to nevleze ... . Neměl jsem k tomu žádné kufry, tak jsem na první cestovatelské pokusy koupil textilní brašny . Servis jsem na ni nechal dělat - takovou tu klasiku, olej, řetězovka- už to potřebovala a hlavně repasi zadních tlumičů, jelikož jeden už byl na pokraji sil a mírně propouštěl .
Momentálně je vše ok , SPOTŘEBU NEŘEŠÍM, na nádrž bez rezervy ujedu cca.300 km ... Zatím velká spokojenost

Jaara6
Jaara6 napsal 11.08.20 v 16:25 10b.

Hezká moto, ať dělá radost!

JoséMat
JoséMat napsal 24.06.20 v 13:26 10b.

Pěkná klasika. Přeji ať slouží a dělá samou radost

dančic
dančic napsal 18.05.20 v 21:41 10b.

pardní takřka klasický motocykl v moc hezkém stavu, udržovat a hýčkat na věky věků

Targus
Targus napsal 11.05.20 v 07:48 10b.

Zcela výjimečně dávám body Japonci, neboť na fotkách dokonce připomíná motorku.

Oprava - připomíná železnou motorku.

dedikzk
dedikzk napsal 20.04.20 v 10:35