journeyman_brezen

Benelli Imperiale 400 (2019)

Vlastník RadoSK
Vloženo 19.3.2020
Aktualizováno 22.3.2020

Hladal som nahradu za skuter na jazdenie do prace, toto retro sa mi velmi pacilo iba nebolo v predaji.Prislo az na konci roku 2019.
Na predajni bola iba v ciernej, objednala sa cervena a myslim ze to bola prva predana na SK, ak nie zatial jedina :)

Motorka koupena od Motobiker - Bola to velmi rychla kupa ked sme zistili ze sa uz da moto objednat.

První dojmy - Prvy krat som na nu sadol az ked sme ju prisli zobrat, prvy dojem ze je to velka a dospela motorka. Ziadne tintitko. Spracovanie je super,vsetko licuje,pasuje atď. Podstivy kus zeleza :)

Motorku bych doporučil pro - Pre kazdeho komu sa paci a vie ocenit staru klasiku s modernou technikou... :)

Doplňky na motorce - Zatial ziadne, casom nejake bocne brasne na drobnosti,ine nic netreba.

Ako som uz spominal vybral som si ju lebo sa mi tento styl moto paci, je to nahrada za skuter ktorym som jazdil do prace.
Moto este nema moc najazdene kedze sme ju doviezli domov na vianoce :)
Z toho co som najazdil, chod motora je kultivovaný, skoro bez vibracii. Moto slusne sedi v zakrutach a neboji sa ich, nekruti sa ani nic podobne.
A moto ma super zvuk, nepotrebuje ani ladak :)
Velmi dobre tuto moto opisal Alan Cathcart v teste tu na motorkaroch, suhlasim s kazdym slovom co napisal.
Skuste si ho precitat:

callowsick
callowsick napsal 26.03.20 v 08:26 10b.

widowmaker
widowmaker napsal 26.03.20 v 07:49 10b.

Těsím se na bližší recenzi po nějakém nájezdu, mám jí taky v hledáčku

jawatar
jawatar napsal 20.03.20 v 07:12 10b.

Krásná

Pes69
Pes69 napsal 19.03.20 v 21:41 10b.

Impérium vrací úder!!

Motorka super, ale prosím, hoď sem víc fotek a až budou kilometry tak i pořádnou recenzi ..

Milan1963
Milan1963 napsal 19.03.20 v 21:36 10b.

Motorka pěkná, at' ti dělá radost.

renocar_duben
Objednat reklamu