Benelli Imperiale 400 (2019)

Vlastník RadoSK
Vloženo 19.3.2020
Aktualizováno 17.9.2020

Hladal som nahradu za skuter na jazdenie do prace, toto retro sa mi velmi pacilo iba nebolo v predaji.Prislo az na konci roku 2019.
Na predajni bola iba v ciernej, objednala sa cervena a myslim ze to bola prva predana na SK, ak nie zatial jedina :)

Motorka koupena od Motobiker - Bola to velmi rychla kupa ked sme zistili ze sa uz da moto objednat.

První dojmy - Prvy krat som na nu sadol az ked sme ju prisli zobrat, prvy dojem ze je to velka a dospela motorka. Ziadne tintitko. Spracovanie je super,vsetko licuje,pasuje atď. Podstivy kus zeleza :)

Motorku bych doporučil pro - Pre kazdeho komu sa paci a vie ocenit staru klasiku s modernou technikou... :)

Doplňky na motorce - Zatial ziadne, casom nejake bocne brasne na drobnosti,ine nic netreba.

Ako som uz spominal vybral som si ju lebo sa mi tento styl moto paci, je to nahrada za skuter ktorym som jazdil do prace.
Moto este nema moc najazdene kedze sme ju doviezli domov na vianoce :)
Z toho co som najazdil, chod motora je kultivovaný, skoro bez vibracii. Moto slusne sedi v zakrutach a neboji sa ich, nekruti sa ani nic podobne.
A moto ma super zvuk, nepotrebuje ani ladak :)
Velmi dobre tuto moto opisal Alan Cathcart v teste tu na motorkaroch, suhlasim s kazdym slovom co napisal.
Skuste si ho precitat:

maroche
maroche napsal 15.07.21 v 09:58 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 10.02.21 v 20:40 10b.

Kelyos
Kelyos napsal 03.01.21 v 18:51 10b.

V tej červenej je nádherná prajem veľa šťastných kilometrov

zigul
zigul napsal 06.10.20 v 19:11 10b.

Tak a už je doma. Krásná červená Imperiale

golfVII
golfVII napsal 19.09.20 v 22:31 10b.

Zdravím na Slovensko koupil jsem ji také (náhradou za Jawu OHC která mně zklamala) to uvádím proto, že za stejné peníze je to úplně jiná motorka. Byť s menším psaným výkonem, ale nakonec zjišťuji že těch 15kW na pohodové poježdění úplně stačí, motorka jde hezky odspodu, oproti Jawě má lepší zpracování, řadu prvků výbavy navíc, jsem s ní spokojený.
Kdo by řešil podobné dilema v této cenové relaci, za mně jasně Benelli.
Tak ať ti to jezdí k plné spokojenosti