Yamaha XVS 1300A Midnight Star (2007)

Vlastník Skopo
Vloženo 26.2.2020
Aktualizováno 18.10.2021

Jsem z ni nadseny, ale pokukuji po vetsi.
Rikam si ze je to idealni stroj na overeni ze cruiser je to co jsem chtel. Uz z cruiseru neslevim a pujdu jen vys ?.

Kawasaki VN 2000: Cena a budiky na nadrzi
Honda VTX 1300: Midnight mi sedla vic do ruky

První dojmy - Mam ji uz od leta 2018 a stale me bavi. Jen obcas pokukuji po vetsi. Žanda jak jsem ji pokrtil mi sedi a bavi. Dokoupil jsem bocni kufry a jezdim s ni denne do prace (do cca 5C). Krizovat s ni Prahu je jen o malinko slozitejsi mez s nahacem co jsem mel predtim ikdyz ma o 30 cm sirsi riditka. Nejsem cvok co se nacpe do kazse mezirky, ale i tak v zacpe necekam. Zvladli jsme spolecnw Italii, Cechy i Rumunsko. Takze cestovani super - doat pomohla operka zad ridice. Kdyz vezu batuzek ani o nem nevim ? mktorka je silna dost.

Motorku bych doporučil pro - Lidi co maji ráde klidnejsi jizdu, neni to drak na predjizdeni.

Midnight Star 1300 jsem si vybral neb jsem chtel zpomalit, zkousel js i cestaky s vykonem pre 80kW a mel jsem z nicb strach.
Na 1300 se da jet kolem 160 km/h pri predjizdeni v poho, dlouhodobe tak kolem 120-150 km/h.
Sundal jsem plexi co jsem k ni mwl, nwb fungovalo bud do 80 km/h nebo na 120km/h a ja nenasel universalni polohu.

Zvladli jsme spolecne i sotolinku jak to nazval kamarad, za me offroad jak svina a nikdo nechtel vwrit zw to s timto dam, neb i GSa meli problemky. Ale spolecne jsme to zvladli, viz článek https://www.motorka...e-42098.htmlRumunsku na Guzzi.

Prosti ji mohu jen doporucit, premyslim sice o vetsi, ale nevim zda bych s nima zvladlw denne Prahu a nejakou tu sotolinku, kdyz se v Rumunsku hleda zkratka ?

Clanke z Rumunska https://www.motorka...po-evrope-42098.html

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 01.03.20 v 19:00 10b.

dobrá zkratka, ale bohužel občas to v neznámém terénu i u nás přijde natož někde mimo CZ.
Za mě ok a přeji hodně šťastných kilometrů a pohodu v sedle chlape .

Čadil
Čadil napsal 26.02.20 v 10:48 10b.

Skopo
Skopo napsal 26.02.20 v 10:44

Ja ji tam netahal schvalne, parta nasla zkratku a ja se jich drzel, az po 10km se ukazalo jak je to ostre a samotnemu se mi to v Rumunsku objizdet nechtelo.

Pabli
Pabli napsal 26.02.20 v 09:02 10b.

Pekný cruiser. Ja by som to do terénu neťahal. Bolo by mi ľúto motorky.

Troňa
Troňa napsal 26.02.20 v 07:59 10b.

No pěkně! :D sem si řikal hned z uvodní fotky kdo s tim jezdí ofroad! :D mě by to asi strach nedovolil... jinak krásná mašina 10b