Triumph Tiger 800 XR (2018)

Vlastník paja_hendrych
Vloženo 15.2.2020
Aktualizováno 15.2.2020

Nový přírůstek do garáže, vysněný sen a dárek k narozeninám.

První dojmy - Jsem z toho úplně paf po předchozí motorce

Tak jsem zakoupil motorku přes Mobile.de z Říše od soukromého prodejce a musím říci že fakt super zkušenost. Motorka je dva roky stará a najeto 11627km a ještě dva roky v záruce. Cesta po Německých dálnicích úplně v pořádku a komunikace s prodejcem byla bez problému (i když na začátku nechtěl prodat do zahraničí), ale dopadlo to dobře. Po příjezdu do ČR jsem motorku přihlásil během jednoho dopoledne a to protože doklady k motorce byli kompletní včetně COC listu na což naše úřady a STK slyší. Vše proběhlo velice hladce a cena více než příjemná. Celá tato akce mě stála 1000Kč a po obědě jsem si nesl značky domů.

Po příjezdu a přihlášení jsem motorku zaparkoval v garáži, ale dnes 15.02.2020 jsem to už nevydržel a musel milenku vyvést. Spolu jsme dali prvních devadesát kilometrů a musím říci že fakt super svezení.

Myslím že na letošní dovolenou to bude to pravé.

paja_hendrych
paja_hendrych napsal 22.04.21 v 12:04

myslím si že v pohodě mám 168cm a na zem dosáhnu. Mám tedy sedačku až dole. Vůbec bych se toho nebál co se týče balancu, protože předtím jsem měl Bandita a tam jsem si nebil úplně tak jistý. Hlavně si neber verzi XC protože tam je ta výška sedla o pár cm výš.

pixl
pixl napsal 22.04.21 v 10:14 10b.

Ahoj, krásnej stroj Jen se zeptám na tu výšku, jsem stejně vysoký, je to v pohodě s dosáhnutím na zem? Alespoň na špičky? Pokukuju po tomhle anglánovi také, ale bojím se, abych na každým semaforu nehledal obrubník na zastavení díky

paja_hendrych
paja_hendrych napsal 02.12.20 v 20:56

Juraj22 děkuji za recenzi a já jsem také koukal po jiné barvě (stříbrná), ale nakonec se tato objevila v Německu za dobrý peníze a od slušného majitele jak se ukázalo záhy. Přeji mnoho šťastných kilometrů.

Juraj22
Juraj22 napsal 02.12.20 v 17:08 10b.

Krásnej Tigřík, koukal jsem taky po modré,ale na konec jsem skončil u bílé

matopp69
matopp69 napsal 05.04.20 v 22:57

Velice dobrý výběr, navzájem si si okopírovali podněty a očekávání. Hodně štastných km a nezabudni přidávat další foto a zkušenosti. Za mně