Honda GL1800 GoldWing (2015)

Vlastník Svoboďák
Vloženo 3.11.2019
Aktualizováno 6.9.2020

Můj druhý Golďas ( předešlý mě nikdy nikde nezklamal- ani při offroadu v 40tkách v Albánii) A tak znovu... a lépe? Změna jen ročníkem, tachometrem a větším chladičem

První dojmy - Po koupi potřeboval ještě hodně" Lásky"- rozuměj celý rozebrat vyčistit a udělat vše co se servisovat má ( jako každý stroj co jsem koupil), ale dlouho jsem po této barvě šilhal a když se objevila ( speciální výroční 40tka ) musel jsem ji koupit..no a tím pádem modrej Mazel našel majitele- bude mi scházet byl skvělej. Doufám, že 2015 taky nezklame a po údržbě bude také tak spolehlivý.

Motorku bych doporučil pro - Pro jezdce co ví, že bude jezdit-ideálně ve dvou a daleko. Pro ty co si dokazují že "na to mají" (ti,ale zase - na dovolenou vždy lítají :-) a jejich stroj uvidíte jen na VIP srazech s šampáňem) Pro ty co jezdí na srazy po celé Evropě a mají plechovou prdel. Prosím zahoďte předsudky Golďas není obluda nebo monstrum - plivou na něj ti co na něm nejeli. Je to hodná a velmi ovladatelná motorka, Jediné co je těžší je manipulace na místě (fyzika) v nezpevněném terénu- blato písek, kopec, ale ať Vám poví jak jsou na tom borci na starší K1600, Harleji, XV1900... bez zpátečky a musí to dát...:-)

Doplňky na motorce - Co je vyhřívané?:Vyhřívané je u tohoto modelu všechno, rukojeti, zádele řidiče i spolujezdce, ten i záda, řidič i boty od svodů- klapky. Padáky jsou v základu, navigace v češtině, rádio s USA frekvencí (sudé) ,mp3,repro s možností ozvučit menši párty. Hydraulicky nastavitelná výška, přepětí pružiny, 6 hrnků, 6světel vepředu ( 2x mlhovky) zatím čtyři vzadu ( spoiler) . Dokonce to ve standartu měří i tlak v pneu. Zpátečka je, už jen třešnička na dortu. Nově "povinná" LED výbava kolem celé motorky

Cestovní stroj, legendární spolehlivost, pohodlí pro dva a spoustu zavazadel..poslední VELKÝ Golďas a 40 výroční edice?.
Co nemá? Tato verze nemá airbag a ani ABS- nidy jsem naštěstí tyto elektronické ptákovinky u tohoto stroje nepotřeboval. Stroj mám opět z USA. Už jsem si dávno zvykl, tachometr je i v km. Navigaci mi předělali na Evropu včetně čestiny kluci polský.
Proč nečekám na 2018? Nechci "BMW" od Hondy..jezdíme ve dvou a na 14- 17dní, netuším, kde kluci z Hondy přišli na to, že jsou ty kufry moc velké?..Nevím, mě se fakt ale neptali! Já instaluji vždy i nosič na tourpack (topcase)

koudykv
koudykv napsal 17.05.21 v 10:46 10b.

Krásná mašina, jako třešnička na dortu ta SPZ...

Lucasbiker
Lucasbiker napsal 10.11.19 v 18:50 10b.

Nádhernej stroj

bizov
bizov napsal 10.11.19 v 11:22 10b.

Krásný stroj .
" Nechci BMW od Hondy " - tak to je přesný

Ričrds
Ričrds napsal 08.11.19 v 13:34 10b.

Krasavec ať ti slouží

Musigo
Musigo napsal 07.11.19 v 10:49 10b.

krásná, i ta barevná kombinace tomu stroji moooc sluší