Suzuki DL 1000 V-Strom (2016)

Vlastník Animals21
Vloženo 7.10.2019
Aktualizováno 16.10.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 19 záznamů

horak.r72
horak.r72 napsal 21.10.19 v 22:00 10b.

Pěkná motorka a taky recenze ...
Jsem rád, že jsou mezi námi lidé, kteří při výběru motorky vyznávají podobné hodnoty...
Ať Ti slouží stejně dobře jako mně... a vždycky kolama dolů

Fratr
Fratr napsal 20.10.19 v 16:59 10b.

Skvělá recenze, fakt jsi to dobře napsal. Motorku máš opravdu hezkou, taky jsem po ni před časem po očku pokukoval. Jsem ale na endura a když jsem se jednou svezl na Africe, tak jsem ji měl do dvou týdnu doma. Ať ti Sromek dlouho a dobře slouží.

jiřus69
jiřus69 napsal 14.10.19 v 10:48 10b.

Včera jssem taky vyjel, jako asi každý, protože tomu nešlo odolat
Perfektní recenze, skvělý nákup, skvělá motorka.
Já jsem tedy spokojen

Animals21 napsal 13.10.19 v 09:39

Vcera jsem ho potahal 390km ve sviznem tempu. S deflektorem na plexi je tam na kazde rovince 150 v tichu a teploucku Podle palubniho pocitace 6,0 a podle tankovani 6,05 l/km. Turisticky to bude v pohode za 5,5 ... mozna min, jak kdo jezdi.

-Jandys-
-Jandys- napsal 12.10.19 v 00:39 10b.

Zdarec předem musím taky pochválit tvou hodně výstižně sepsanou recenzi.Aspoň je tak znát objektivní názor i na konkurence.A teď i k motorce,před pár lety kdy vyjel nový litr jsem ho šel zkusit u prodejce.Tehdy mi moc nesedl,asi špatný předváděcí kus,no nevim.Možná ale i změním názor,protože teď už neprahnu moc po off dovádění,ale spíše cestování a v tom je pro mě jednička.Tak ať ti dobře jezdí bez poruch a dělá jen radost.

islander
islander napsal 11.10.19 v 20:22 10b.

Již delší dobu o této motorce uvažuji, ale marně čekám na nějakou solidní a obsáhlou recenzi (model 2018). Za Tvé poznatky děkuji.
Ať se daří a stále "kolama dolů".

Felotron
Felotron napsal 11.10.19 v 12:32 10b.

Ať se ti něm dobře jezdí!

...ja po něm koukám už nějaký pátek

bosik
bosik napsal 11.10.19 v 06:52 10b.

Máš ji krásně vybavenou a vyladěnou, udělal jsi koupí dobře. Ať slouží

iman
iman napsal 10.10.19 v 14:28

Popis sedí takmer presne. V porovnaní s Afrikou na ktorej som jazdil tiež musím povedať, že tá mi pripadá ako ľahšia a obratnejšia verzia Yamahy Super Teneré 1200 s ktorou som sa po 4 rokoch rozlúčil a dodnes ma mrzí že som to neurobil skôr. Nový Strom je iný level už len preto, že je to V-čko. Ako už napísalo mnoho ľudí predo mnou. Strom je nedocenená motorka.

Animals21 napsal 10.10.19 v 12:39

Kluci díky. Teď na během víkendu plánuju cca 700km po prdelích ČR, tak doplním do recenze jaké to je na delší cestě a spotřebu. Tu jsem nějak zapomněl sledovat (jinak řečeno, není nějak vybočující, to bych si asi všiml).

delfuegos
delfuegos napsal 09.10.19 v 23:06 10b.

SJ90
SJ90 napsal 09.10.19 v 22:37 10b.

Velmi pěkně napsáno i to s tím podceněním V-stromu. Někdo řekne, že mu u té motorky chybí charizma, ale taková motorka se vybírá rozumem Věřím, že s ní budeš spokojen

Nalge
Nalge napsal 09.10.19 v 17:26

To s tou MTS 950 som si pozorne prečítal 3x. Na toto sú dobré takéto objektívne recenzie, že už viem, na čo si pri skúšobnej jazde mám dať pozor. Ešte raz dakujem.

PEPE800
PEPE800 napsal 09.10.19 v 15:28 10b.

Spotrebu si ešte nenameral?

Animals21 napsal 09.10.19 v 13:59

Díky kluci.

Afrika je prostě krásná a jako univerzální moto skvělá. Měl jsem k ní ovšem několik ALE a proto ji nekoupil. V85TT jsem nejel. MTS950 je krásná, dobrý rozměr kol, skvěle jsem se na ní cítil v zatáčkách, ale po rovině mi posez vůbec (vážně vůbec) nevyhovoval. Větší zklamání byl ovšem motor, protože dole jede tak nějak normálně (rozhodně o hůř jak Strom a asi i hůř jak Afrika), ale nahoře, kde se má něco dít, se celá motorka tak rozvibruje, že mi to vadilo i u krátkého předjíždění. Ve verzi S + travel packet + dráty je cena hodně přes 400tis a to už bych šel jednoznačně do Afriky 1100. Každopádně ještě doporučuju zkusit KTM Adventure 790R!

Nalge
Nalge napsal 09.10.19 v 07:38 10b.

Vyslovujem poďakovanie za recenziu. Je pekne spracovaná, s citom a konečne som sa aj niečo dozvedel. V strom 1000 je moto, nad ktorou aj ja rozmýšľam, asi som divný, ale Afrika ma až tak nenadchla, o terén už záujem nemám. Skúsil som oboje a na cestu je STROM podľa mňa o dosť lepší. Ešte pred definitívnym rozhodnutím sa chcem odviesť na MTS 950 a V85TT. Na "staré" kolená si chcem ešte dopriať novú moto.

sedlson
sedlson napsal 08.10.19 v 21:48 10b.

Krásná recenze, tak ať ti Stromek dělá jenom radost

Animals21 napsal 08.10.19 v 14:27

Lucasbiker> díky moc, toho si vážím uvidíme po pár tisících kilometrech, jestli nějak upravím své názory

Lucasbiker
Lucasbiker napsal 07.10.19 v 15:16 10b.

Tak to je nej recenze, co jsem tu četl Možná i proto, že jsem se rozhodoval podobně, sice ne mezi Africou a Stromkem, ale Africou a MG V85tt, kterou jsem nakonec koupil z podobných důvodů jako ty Stromka (ušetřené prachy, motorku za 300+tis. stejnak nebudu tahat do nějakého výraznějšího terénu a taky v "jednoduchosti je krása", vážně nepotřebuju před odjezdem nastavovat všelijaké vyfikundace typu brzdění motorem, úroveň trakce, pal. mapa apod. Prostě sednu, nastartuju a jedu Trochu mě mrzí, že jsem V-stroma nevyzkoušel taky, kdyby byl takový spolehlivý parťák jako můj Bandit, není o čem. I když, řekl jsem si že příští moto bude mít tempomat a kardan a to Guzzina splňuje.
Motorku máš krásnou, tak ať ti dělá jen a jen radost