Suzuki GSF 1200 Bandit (2003)

Vlastník Hommer82
Vloženo 7.9.2019
Aktualizováno 16.5.2021

Motorka koupena od Ladak9 (Šluknov)

První dojmy - Jelikož jsem si motorku koupil dřív než jsem měl papíry a opravdu jsem ji poctivě první měsíc pouze obcházel a sem tam ji vytlačil z garáže a nastartoval, první dojem byl:"ta je veliká a těžká!" Největší radost měli moji kluci, kteří ji využívali jako prolézačku a podle toho i vypadala - upatlaná od nanuka a od malých dětských rukou.

Motorku bych doporučil pro - určitě bych mašinu doporučil začínajícím jezdcům. za rozumné peníze je to vstupenka do světa velkých motorek.

B12n je klasika s kulatým světlem, která vypadá jako motorka. Motor je neúnavný tahoun za jakékoli situace. Na moto jsem nejezdil 20 let, naposledy na MZ. Bandit je oproti tomu fakt velká a těžká motorka. Spousta lidí mě odrazovala od tak velké mašiny s takovým obsahem, že prý to pro začátečníka moc není. Já si ale myslím, že opak je pravdou. Motor se dá používat i v nízkých otáčkách a jezdit opravdu na pohodu a když už se člověk trošku rozkouká, ve vyšších otáčkách rozpoutá peklo. Další pro začátečníka dobrá věc je absence všemožných elektronických fičur. Tuhle motorku opravdu musíte řídit.
Vzledem ke stáří a koncepci to není žádné sportovní náčiní. Podvozek je takový měkčí, brzdy moc nebrzdí, ale zas nejsou moc potřeba, když člověk přemýšlí a nejede vyloženě na krev, spoustu toho odbrzdí motorem.

hansdorf
hansdorf napsal 16.05.21 v 19:18 10b.

Má bezvadný hodnocení a určitě se na ní budeš cítit dobře
Pak nám sem někdy napiš jaký to bylo , držím palce !

Snekofon
Snekofon napsal 16.05.21 v 13:00 10b.

Kdo nemá rád Bandita, nemá rád motorky