Honda NC 750X (2019)

Aktualizováno 29.8.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 15 záznamů

Čadil
Čadil napsal 20.03.20 v 10:49 10b.

hezká

ivano
ivano napsal 18.03.20 v 21:14 10b.

Myslím za mě, že jsi s ní udělal dobře. Měl jsem 750 X od nova a až na prvogumy prvních 3500km a zadní šla do kytek...byla super a bez závady. Za 6 let jsem najel přes 30tis. Za ty roky jen dvě sady gum a to ještě z prevence a z mého dobrého pocitu, - jedna řetězovka a přední desky - jinak nic. A od loňska už dělá snad radost novému majiteli. A víš co??? I když mám teď jinou, pohodlnější pro jízdu ve dvou...tak se mi stýýýýská, to mi věř a možnáááá... .Měl jsem na ní rámy i spodní kryt motoru SW - Motech a vyzbyl mi ještě nový zabalený komplet hlavní stojan, což si myslím, že je hodně užitečná věc na nerovném a nestabilním povrchu a hlavně při servisu. Přeji jen jizdy kolama dolůůůůů a hlavně šťastné dolety

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 22.02.20 v 22:00 10b.

super, ať slouží

fera2
fera2 napsal 24.10.19 v 17:51

Duster93: přesně na ni jsem se tam minule díval a říkal jsem si, že by to mohla být dobrá koupě. Jezdil jsem s tím DCTčkem a nemůžu na to říct křivého slova (hlavně 1. a 2. režim Sport). Máš moc hezky napsanou recenzi. Tak ať to dobře jezdí a někdy se třeba potkáme ;)

Duster93
Duster93 napsal 24.10.19 v 00:29 10b.

Taky jsem si ji teď 1 rok starou ve Valmezu koupil a zatím 100% spokojenost.

MotodědekTonda
MotodědekTonda napsal 03.10.19 v 09:38

Gratuluji k té správné volbě NC 750x.Kdo si jednou zvykne na automat již nikdy nebude chtít přejít na řazení , dobrá volba. Taky jsem letos tam na jihu byl ale jel jsem přes Polsko,Ukrajinu Rumunsko , Srbsko Bosnu, Chorvatsko , Maďarsko , Rakousko a přes Znojmo domů . Najel jsem 6560 Km za 3 týdny ale mohl jsem tam jako penzista být mnohem dýl. A objevili jsme úžasná místa téměř bez lidí .Ale v létě bych tam už nikdy nejel příšerná vedra. A spali jseme výhradně pod širákem.

ondrablaha
ondrablaha napsal 06.09.19 v 11:15 10b.

Ahoj,
mám jí od dubna a spokojenost, dobrá volba. Tak ať slouží!
O.

Buštík
Buštík napsal 05.09.19 v 22:05 9b.

Ahoj,

dobrá volba, mám také NC750X od května (31.5.2019) a naprostá spokojenost, dopravuje mne do práce a domů, párkrát na Šumavu a ježdění okolo komína pro vyčištění hlavy je naprosto super. Neocenitelný je 22l kufřík místo nádrže v předu... není potřeba batoh a vejde se spousty věcí... Tak mnoho šťastných kilometrů a hlavně kolama dolů...

berry_76
berry_76 napsal 04.09.19 v 15:20 8b.

Ahoj,

ať ti slouží stejně dobře jako mě. Mám sice naháče, ale NC jsou dobře udělaný motorky. Ať si říká kdo chce, co chce. Minimální údržba, bezporuchový provoz, skoro to nic nežere. Kdo hledá motorku na běžné dojíždění a občasné výlety nebo i nějakou tu dovču, je to ideální stroj. Kdyby nebyl, tak s tím nemá Honda takové prodeje. Jen škoda, že je tak těžká, takže manipulace na místě nic moc (ikdyž u X je to myslím o fous lepší než u S). Barva je super (protože mám tu samou )

Kybergreg
Kybergreg napsal 04.09.19 v 14:59

Máš ji s automatem? Jestli jo, jak se s tím jezdí?

Jopeeeno
Jopeeeno napsal 02.09.19 v 23:29

Ahoj,
taky jsem zprvu nad NC 750X uvažoval (auto mám několikátou Hondu a spokojenost), ale v rámci objektivity jsem zajel vyzkoušet ještě Tracera a Versyse a toho nakonec objednal a koupil. Třeba např. Tebou zmiňovaný podvozek je úplně "jinde".
Ale to je fuk, máš nové moto, jsi spokojený, a to je podstatné. Tak ať dělá samou radost

Hunyady
Hunyady napsal 01.09.19 v 16:31 10b.

Ahoj, mám ji taky a jsem spokojený. Nad turistickým plexi uvažuju taky a ty určitě uvažuj nad padákama. I já jsem kupoval v Krhové, jsem tam spokojený i se servisem. Jen ty doplňky si montuju sám. Ať Ti NC dělá radost .

Pupi04
Pupi04 napsal 01.09.19 v 15:42 10b.

Blahopřeji k Hondě , dobrá volba . Vždy pro potěchu a kolama dolu

Samíc
Samíc napsal 01.09.19 v 10:58 10b.

Gratuluji ať vám slouží při nejmenším tak jako nám. přejeme mnoho spokojených kilometrů.

Geodet
Geodet napsal 01.09.19 v 10:51 10b.

Dobrá volba.