BMW R 1100 S (2000)

Vlastník BMWmaniak
Vloženo 31.8.2019
Aktualizováno 31.8.2019

Jedinečný stroj, který se vymyká z řady svých sourozenců BMW R 1100 GS, R, RS, RT

První dojmy - Naprosto úžasný stroj, který vezme za srdce, ale bohužel u mého kousku, který jsem měl tu možnost vlastnit, byl to stroj zasaženy kutilem domácím. Tudíž byť jsem vynaložil nemalé úsilí na jeho záchranu nepodařilo se mi to, jelikož zásahy kutily domácího a naprosto nehorázné a devastující chování jej uvedlo do stavu, kdy renovace by stála 2 násobek toho co by stál velmi zachovalý stroj.

Doplňky na motorce -

BMW R 1100 S je neuvěřitelný stroj díky své atipičnosti, protože tento stroj není ani čistokrevnou 1100 ani 1150, kterou přesto se však řadí do série BMW R 1100 . Byl to kdysi poslední díl skládačky - sbírky ních motocyklů série BMW R 1100, bohužel osud tomu chtěl jinak a postupem času jsem o tuto sbírku přišel. Jsem přesvědčen však, že jednou se mi podaří znovu tuto sérii probírat. Již nyní se připravují důstojné podmínky pro vznik, údržbu a tuning. Samozřejmostí je že model S by měl být zlatým grálem alespoň co se rychlostí týče, o vzhledu nemluvě, už se velmi těším se mi tento model opět ukáže doma a bude stát vedle svých sourozenců.