Honda CB 300R (2019)

Aktualizováno 7.10.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

pajapaja
pajapaja napsal 27.01.23 v 23:01 8b.

Fusioon
Fusioon napsal 30.08.19 v 14:59 10b.

... pekná moto nove hondy su velmi podarené

opic26
opic26 napsal 27.08.19 v 22:23 8b.

Díky za bezvadnou recenzi a parádní fotky. Přemýšlel jsem o relokaci směr Asie a koupi právě Hondy CB 300R. Teď už o ní vím více

Matess727x napsal 27.08.19 v 07:15

Jojo,..pravda,...Thajsko a Indie. To je ale skoro stejný. Jinak nesouhlasím,...poslední rok jsem si pár nových KTM ošahal,...i jiných motorek. I na nových pseudo japoncích jsem viděl různé pro mě nehezké věci, které připomínaly spíš hračku než motorku.

Daarcilama
Daarcilama napsal 27.08.19 v 06:14

Ja nepsal ze KTM spatne jede. Ja napsal ze zpracovani je smejd. Za druhe to montuji v Indii a ne v Thajsku. Muzu ti rict ze zpracovani plastu a kvalitu plastu kterou KTM pouziva dokpnce i Duke 790 je ostuda. To y si Ho da ani Yamaha nedovolila i u nejlevnejsich modelu. Na omak strasbe materialy. Matna cerna jde do bila uz po mesici co ke to nove a plastove dily maji ostre hrany neodjehlene. Jinak podvozkove a motorove KTM funguji skvele ale zpracovani kednoznacne smejd. Ja mam z jejich spolecne dilny CF moto ctyrkolku a ta ma plastove dily podovne ale je to pracovni stroj a stoji par korun ve srovnani s tema motorkama. A to CF moto motorove a podvozkove taky funguje suprovne. Kdyz se vsak clovek podiva na zpracovani. U Nove ktm Duke 790 se stribrnym mototrem jde videt presah tesneni pod hlavou motoru... no fuj. Tot by si zadna z Japonskych motorek nedovovlila. Mel jsem Ajp Enduro a to bylo na 2x lepsi urovni zpracovani nez KTM.

Matess727x napsal 26.08.19 v 22:51

Jinak samozřejmě Honda CB 300R je pěkná motorka. :)

Matess727x
Matess727x napsal 26.08.19 v 22:35 8b.

Jak jsi přišel na to, že zpracovaní u KTM 390 Duke je šmejd? ...jak čtu v tvém popisu "vybíráno z modelů". Jinak Honda CB 300R je vyráběná v Thajsku stejně jako KTM 390 Duke. Když si důkladně přečteš různé porovnávačky a videa ze světa, tak Honda CB 300R má svých mínusů také víc než dost. Každopádně ve všech recenzích KTM 390 Duke vesměs válcuje veškerou konkurenci své kategorie. Já když jsem měl možnost se svézt v přímém porovnání na KTM 390 Duke a Honda CB 300R,...pro mě jednoznačně vítězila KTM. Hlavně z důvodu, že líp jede (akcelerace) a má kvalitnější podvozek.Těch 23 kW u Hondy je oproti KTM 390 s 33 kW (s KN filtrem, laďákem a nejostřejí mapou 35 kW) opravdu málo. Všechno je to otázka vkusu a preferencí,...ale napsat o KTM 390 Duke, která je nejchválenější "malá" motorka posledních let, že je to šmejd,...asi bych měl obavu, že si o mě lidi co znají KTM 390 Duke budou myslet něco o hňupech. :)

Pro-sek
Pro-sek napsal 25.08.19 v 17:44 10b.

Zrovna včera jsem předjížděl jednu...seděl na tom pořez, metrák určitě, a jak ta Honda upalovala. Ta mašina vybec nevypadá na silnici špatně, i s pilotem dřevorubcem. Enjoy a hodně štěstí!

Rambler
Rambler napsal 25.08.19 v 12:27 10b.

Zajimavý vývoj, zpět k menšímu objemu. Pěkně napsaný, detailní spotřeba a řada negativ se jen tak nevidí.

felix001
felix001 napsal 23.08.19 v 12:47

Pěkná Taky jsme nad ní uvažovali, ale nakonec jsme vzali 650 a jinde. V Řečkovicích, když jsem se byl na 300 i 650 dívat a ptát, tak to vypadalo, že pána vyrušuji od internetu a společné minutové povídání jsme ukončili v okamžiku, když na dotaz na dostupnost mi sdělil, že to mi řekne, až složím zálohu 50k... Takže ji máme z Ostravy.