Honda CB 300R (2019)

Vlastník CBbike
Vloženo 22.9.2022
Aktualizováno 22.9.2022

Lehká, obratná a na okresky rychlost postačující. Dokáže svým vzhledem zaujmout kolemjdoucí.

Motorka koupena od Honda Šmucler Plzeň

První dojmy - Super hračka. Trošku nespokojenost s původním obutim. Jinak lehce ovladatelná. Ovládání na první dobrou intuitivní.

Motorku bych doporučil pro - Náctiletým klukům a holkám, nezkušeným i tátům. Prostě všem co chtějí dost rychle řádit na okreskách aniž by museli valit oči strachem o svůj zadek z překoňovaných bestií a nepotřebují cestovat do dálek.

Doplňky na motorce - Řídítka, stavitelné páčky, zrcátka, kryt chladiče, ukazatel zařazené rychlosti, padací protektory, stupačky, výfuk + držák, nosič zavazadel, držák RZ, proužky kola, vlastní lakování, termo páska svod výfuku.

Výběr byl za účelem dojíždění do práce a víkendové vyčištění hlavy. Výkon postačující, brzdy průměrné, ale dostačující. Podvozek do sportovna, který mi zcela vyhovuje (musel jsem změnit tovární nastavení zadního tlumiče-přitvrdit). Lehká ovladatelnost. Se spoludcem není u mě počítáno. Úložný prostor malý, spíš skoro žádný. Spotřeba nízká. Mám najeto cca 10 tis. a zatím bez poruch. Pouze 1x za rok výměna oleje, filtru a vzduchového filtru (při mém roční nájezdu cca 3-4 tis. km).

Paulano
Paulano napsal 23.09.22 v 10:32 10b.