Honda CB 300R (2020)

Vlastník koky78
Vloženo 25.9.2020
Aktualizováno 6.12.2020

Menší, skvěle ovladatelná, s minimální spotřebou.

Motorka koupena od TomasRoc (Praha)

První dojmy - na zem dosáhnu, vrčí to pěkně, líbí se mi Tak v podstatě i bez zkušební jízdy jsem měl jasno, tahle bude moje. A nelituju.

Doplňky na motorce - držák telefonu, kufr 47l, padáky RDMoto a větrný štítek Puig, nabíječka telefonu

Tak po dlouhé pauze zase zpět na dvě kola, chci něco, co pojede v pohodě kolem 100km/h, v garáži to nezabere moc místa a hlavně dosáhnu na zem, jsem malej 165cm.
Při výběru jsem měl jasno - objem kolem 300, nízké sedlo, jednobuch, na první pohled líbivá.
Do CB300r jsem se zakoukal na první pohled někdy ve 2018, klasický a zároveň moderní vzhled, led světla, zvuk... No tohle se Hondě fakt povedlo.
Plánoval jsem si, že si koupím novou, ale úplně náhodně jsem narazil na v podstatě zajetou a za dobrou cenu od http://tomasroc.motorkari.cz
Takže tímto dík Tome
Je to motorka pro pohodlnou kochačku tak do rychlosti 100km/h, jako rozjede se i na 150 ale to je opruz. Takže na dojíždění do práce, pro rohlíky a občas výlet ideál.

Dovybaveno o padáky (doufám že nevyzkouším) a plexi od Puig. Jupí, už můžu jezdit rychleji. Bez plexi při rychlostech nad 100 jsem se musel držet poměrně křečovitě a zalehávat. Teď můžu jet i dálniční rychlostí a neutrhne mi to ruce.

Martas38
Martas38 napsal 11.12.20 v 09:19 10b.

moc pěkná motorka

Fugas_Jarin
Fugas_Jarin napsal 05.10.20 v 00:07 8b.

Krásná, ale sundej ten kufr

TomasRoc
TomasRoc napsal 25.09.20 v 23:01 10b.

Zdravím!!!
No jsem mega rad ze děla radost!! Kdybych neměl cestovní ambice ve dvou tak neměním!! Já sem ji rozjel na 160 z kopce a mám pocit ze by to slo i na víc, ale jak bylo řečeno, to není žádoucí a ani příjemný! Ten hlubší zvuk okolo 3-5 tisíc je skvelej a souhlasím na 300ku je skvěle vybavena a moderní motorka!!
Přeju mnoho najetých bezpečných kilometru !!

Leon1973
Leon1973 napsal 25.09.20 v 21:23 10b.

...hezkej mazel