Suzuki VS 1400 Intruder (1987)

Vlastník Hanz.D.
Vloženo 10.8.2019
Aktualizováno 16.7.2020

Deník motorky
Nalezeno 40 záznamů

• Kapitola devátá: Setkání starých známých

Dnes ráno jsem se probudil s rozhodnutím, že motor musí do rámu. Posilněn nízkokalorickou snídaní jsem se jal motor do toho rámu nacpat za každou cenu, ale pokaždý mě nějakej detail přepral. Třeba to, že mám jen dvě ruce

Vloženo: 22.12.2019
    Uskutečněno: 22.12.2019
  • Kapitola osmá: Písek a černý prášek

Tak po dlouhé době čekání a nicnedělání projekt zase pokračuje. Konečně se mi podařilo všechny díly chemicky očistit od rzi a barvy a pak je nechat opískovat a nalakovat v práškové lakovně. Odrezit se muselo úplně všechn

Vloženo: 21.12.2019
    Uskutečněno: 21.12.2019
  • Kapitola sedmá: Nádrž a hodina výtvarné výchovy

Dnes šla pod brusku pro změnu nádrž. Drátěným kotoučem barva zmizela docela rychle, akorát je z toho bordelu až běda. Pak přišel na řadu černý sprej a trocha dalšího broušení, aby vykoukla hezky struktura broušeného plec

Vloženo: 20.10.2019
    Uskutečněno: 20.10.2019
  • Kapitola šestá: Altík a pružinky spojky

Po dlouhém zbavování se chromu ze zkorodovaných vík motoru přišla na řadu montáž na funkční motor. Z vymontovaných dílů nového a starého motoru jsem vybral nejlepší díly podle výsledků meření a pohledové kontroly. Prostě

Vloženo: 19.10.2019
    Uskutečněno: 19.10.2019
  • Kapitola pátá: Dlouhé čekání

Dlouhé čekání na to, než se vrátí rám a hromada dalších věcí z práškové lakovny, si krátím objednáváním dílů, které určitě bude potřeba vyměnit. Jsou v tom snad úplně všechny ložiska a všemožná gufera, těsnění, díly na r

Typ: Údržba
    Vloženo: 06.10.2019
    Uskutečněno: 06.10.2019
  • Kapitola čtvrtá: Pumpičky

Pustil jsem se do repasování všech brzdových a spojkových pump. Bordelu v tom bylo požehnaně. Nestačil jsem se divit, jaký blátíčko se tam může udělat... Teď už je všechno vypucovaný a přetěsněný.

Vloženo: 28.09.2019
    Uskutečněno: 28.09.2019
  • Kapitola třetí: Na černo a do čista

Po delší odmlce můžu ohlásit další pokrok v práci. Motor prošel celkovou očistou a odmaštěním. Spotřeboval jsem dva drátěné kartáče a čtyři plechovky čističe na brzdy. Ještě to není úplně ideální, ale taky nestavím žádno

Vloženo: 14.09.2019
    Uskutečněno: 14.09.2019
  • Kapitola druhá: Motor

Průzkum trhu ukázal, že oprava původního motoru by stála celkem dost kaček a tak přišlo na řadu hledání nějakého vhodného motoru na výměnu. Najít se podařilo celkem rychle, za cenu poměrně příznivou a údajně v super stav

Vloženo: 17.08.2019
    Uskutečněno: 17.08.2019
  • Kapitola první: Až na kost

Takže po pátečním bastlení regálů jsem konečně šáhl i na motorku. Dostrkal jsem jí do prostoru, abych kolem ní mohl pohodlně běhat a nic nepřekáželo pendlování s odmontovanýma dílama mezi mašinou a policema. Původní

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.08.2019
    Uskutečněno: 11.08.2019
  • Předmluva

Tak tenhle projekt jsem vůbec nečekal a ani na něj nejsem nijak připravený, ale hej, když už to v té garáži stojí, tak ať to stojí za to. Do teď jsem tak akorát několikrát rozebral a složil svoje starý Jawy, ale u těch u

Vloženo: 11.08.2019
    Uskutečněno: 11.08.2019