Suzuki VS 1400 Intruder custom (1996)

Vlastník Sehy26
Vloženo 24.4.2023
Aktualizováno 24.4.2023

Moje Lusi , můj v-strom 1400 a hlavně můj malý velký expediční tank

První dojmy - první dojmy byly jasné , motor síla která mě vykopla s větší silou než fotbalista mířící svou poslední střelu před koncem utkání okamžitě jsem si ji zamiloval... moje Lusi , mého srdce šampionka

Motorku bych doporučil pro - pro srdcaře , pro ty co chtějí pořádný old school a baví je hrabat se v motorkách

Doplňky na motorce - 12v zásuvka , usb zásvuka , montpáky pod rámem ,kompresor na straně blatníku , dusíkové tlumiče ,2x regulator dobíjení pod sedlem , pořádně vysoký řídítka :D , plexi štít a hlavně zkoušečka na řídítkách

na motorce už mám najeto něco málo přes 35 tisíc km a kilometry furt padají , absolvoval jsem s Lusi solo výpravu přes retezat, fagaraš, golubac a jiné choperům jistě zaslíbená místa
no , ale k začátku , motorku jsem pořídil s řidítky širokými tak že by mi měli dát tp na osobní automobil , pamatuju si první projížďku a to že jsem začal cítit svaly o kterých sem doteď nevěděl , ruce jsem měl v poloze zkušeného učitele jogy a to není nic pro mě , takže řidítka museli jít hned pryč
a tak šel čas a probíhali úpravy , s každým kilometrem jsem pčicházel na to , co by vlastně mohlo být lepší , co by mohlo být jinak...
čest upravám aneb.. to neni motorka to je choppduro bejby

bohužel fotky během uprav již nemám , což je ale velká škoda :D
no ale tak šel čas

kolegové z práce mi navrhli ať s nimi vyrazím do vinných sklepů a ja na to že bych si to trošku protáhl

zde se právě rodí moje chopperduro

přípravy proběhli na jedničku , měl jsem sebou všechno na co si člověk a mechanik vzpomene :D , bohužel chybička se bloudila ( trenky a fusakle se nechali doma ale to je přiběh zralý na nějaký sraz )
den D , Vyrážíme...!

cestou samozřejmě nemůže chybět skupinová fotografie s pány motorkáři ( aneb nemusíte být prezident aby jste měli doprovod :D

a pak to přišlo , víkend na moravě.. kapitola sama o sobě , koneckonců jsem našel svůj montážní ubor a vrhl se na poslední kontrolu motorky za bouřlivého smíchu mých drahých kolegů

vyrážíme směr maďarsko , na hraniční přechod u segedu a cestou poznávám krásu světa a krásu a ušlechtilost slečen z maďarské domoviny

tam stravím večer o samotě na hotelu s hlavou plnou toho co na mě asi v Rumunsku čeká , a je to tady...

máma se nemýlila , je čas dát silnici s bohem a vrhnout se na žhavé silnice k retezatu

pro více popisu a dokončení tohole supr čupr povídaní budu rád za komentáře
vidíme se na cestách a taky na mojí blížící se expedici IRÁK 2023 kterou tak jistě absolvuju na své Lusi , zatím zdar , Sehy

callowsick
callowsick napsal 01.05.23 v 12:35 10b.

Srdcař!

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 26.04.23 v 21:01 10b.

za mě jediné co mohu říct super volba .
Koukám že jí dáváš co proto . Ale ona to holka dá nemám obavy. Ať se daří a přeji hodně hodně dalších super km a zážitků .

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 25.04.23 v 14:11 10b.

Bez šlehačky?

PSanec
PSanec napsal 24.04.23 v 19:46 10b.

Nejhezčí japonská kopie HD, Měl jsem jsem ho dlouhých 27 let,koupený jako nový. Nikdy žádná závada,jen pohoda. .Kdysi to byla moje vysněná motorka.Výborná volba.Přeji jen pohodové km.

Knedloš
Knedloš napsal 24.04.23 v 19:14 10b.

Pecka, jen tak dál