renocar_unor

Suzuki VS 1400 Intruder (1987)

Vlastník Hanz.D.
Vloženo 10.8.2019
Aktualizováno 16.7.2020

Vloženo: 21.12.2019, Uskutečněno: 21.12.2019, Zhlédnuto: 9x

Tak po dlouhé době čekání a nicnedělání projekt zase pokračuje. Konečně se mi podařilo všechny díly chemicky očistit od rzi a barvy a pak je nechat opískovat a nalakovat v práškové lakovně. Odrezit se muselo úplně všechno, protože motorka snad stála nějakou dobu pod okapem.

Hned jsem se taky pustil do skládání. Naklepal jsem ložiska do kol a zanesl je do neuservisu, kde už mi od konce září leží připravené pneumatiky.
Pak přišel na řwadu krk řízení. Všechny ložiska nebo futra jsem hodil do mrazáku, stejně jako osu řízení a pak je začal s citem naklepávat tam, kam patří.
Takže horní a dolní brýle jsou na místě, osu v krku bylo potřeba sladit se zámkem řízení, ale po troše laborování to sedlo a zamčený řídítka budou pár milimetrů před dorazem. Další byla na řadě kyvka. takže ložiska naklepat, všechno pořádně promazat a utáhnout. Pak už jsem nahodil zadní tlumiče.
Ani nevím jak ale pět hodin v garáži uteklo jako voda.

Radus88 (8) napsal 22.12.2019 v 09:14

Ty černý kola jsou luxusni take mam tlumič Yss a jsem spokojeny. Dobra prace

• Kapitola třicátá devátá: Bylo nebylo...

Bylo, nebylo… O další skvělé zkušenosti s fungováním jedné konkrétní stanice technické kontroly a bezvadné (ironie) práci ministerstva dopravy… Jak si všichni můžete přečíst v předchozích kapitolách v deníku, není to

Typ: Reportáž
    Vloženo: 24.11.2020
    Uskutečněno: 24.11.2020
  • Kapitola třicátá osmá: Těsnění nádobek spojky a brzdy

Po každé projížďce jsem si všiml několika kapek kapaliny na nádobce spojky. Otočení těsnění ani utažení šroubů nezabralo, tak přišla ke slovu nová těsnění na obou nádobkách. Přeci jen si zaslouží po 33 letech vyměnit. No

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.05.2020
    Uskutečněno: 24.05.2020
  • Kapitola třicátá sedmá: Měření spotřeby

Abych zjistil, kolik si můžu dovolit najet na jednu nádrž, natankoval jsem odpoledne do plna a vyrazil na projížďku. Cílem bylo najet kolem 100km svižnějsím tempem a zjistit, kolik to žere. Ve vsi jezdím vždy předpisově

Vloženo: 08.05.2020
    Uskutečněno: 08.05.2020