Yamaha Tracer 9 / 900 (2019)

Vlastník Jurapee
Vloženo 15.7.2019
Aktualizováno 16.7.2019

Supr motorka jak na cesty, tak i do města.

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník)

BMW F 850 GS: Na to co to umí, tak zbytečně drahá
Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Spo: Dobře ovladatelná, po šotolině supr, ale celkově nudný motor, v 8000 je strop,

První dojmy - První dojmy. Do 1000km se nesmí jezdit moc přes 5500. Ale i v totmo spektru to ukazuje jak je motor skvěle živý. Ted už jsem občas jsem šel výše a tam to začíná být zajímavý :-). Brzdy supr, zadní abs se mi docela často ozve.

Motorku bych doporučil pro - Pro koho ? Pro minimálně středně pokročilé. A hodí se jak do města, na cestování, tak i zabláznit někde v Alpách :-)

Doplňky na motorce - GT má vyhřívané rukojeti, boční kufry, hlavní stojan, TFT dispplay, rychlořazení, tempomat.
Navíc doplněno bočními padáky GIVI, chránič svodů, akrapovič pro lepší sound a zadní nosič pro topcase, ještě zbývá dokoupit plotnu.

Dnes opět delší projíždka. Najeto prvníc 1000km. A dojmy? Spokojenost, dobře jsem vybral. Kolikrát ani nevnímám, kolik už to letí. Motorka jak na cestování, tak i na adrenalin.
Řízení a ovládání, na to zvykám, prostě jiný posez. Na místě bezva manipulace. I dobrá při kličkování mezi auty v zácpě po městě.
Občas použiji quickshifter a to už je pak rozjezd A až tam bude i Akrap, tak to bude i se soundem

Aby nebylo jen chválení.
Co mě zklamala, tak to je guma, ta se v zatáčce sveze po sebemenším flíčku hladšího asfaltu. tak půjde brzo dolů a pořídím Pirelli Angel GT2, které se mi osvědčili na Suzuki.
Ukazatel paliva drží pořád plnou, ujedu 200Km, spotřebuji skoro 10L a teprve pak to spadne na půlku a pak to jde ani ne po 50km (2l) na čtvtrku a za chvilku po 50 km to už je na posledním dílku.

V příštím týdnu na první servis a namontování laděného výfuku včetně svodů Akrapoviče. Bude to bez katalyzátoru.

A zda vyndám ucpávky, to se ještě uvidí, spíše tedy uslyší

JINVOKY
JINVOKY napsal 06.10.19 v 21:01 9b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.07.19 v 08:42 10b.

nevo7
nevo7 napsal 16.07.19 v 20:53 1b.

Je tu chyba, že ak je to čerstvé, tak človek musí dať bodové hodnotenie /proste by som nehodnotil, alebo aj nemusím písať a nemusím hodnotiť/. Po mesiaci už nemusí hodnotiť ale koment môže pridať. Čiže OK, chcel si sa pochváliť novou motorkou, ale radšej počkať a napísať niečo užitočné pre budúcich majiteľov, nech vedia. Takto škoda tvojho a aj nášho času.

biosák
biosák napsal 16.07.19 v 14:42 1b.

Doplním.

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 16.07.19 v 07:30

tak preco rovno cely profil motorky nezalozis pozdej? :D ... toto nikdy nepochopim...