KTM 790 Adventure (2019)

Vlastník JeckyllHydova
Vloženo 23.3.2019
Aktualizováno 16.9.2019

KTM 790 Adventure - Tu motorku nelze nemilovat.

Motorka koupena od FIRMA:Kmoto (Vlašim)

První dojmy - Dojmy po prvních 500km. Super poježdění, ale sezení na hov... Není to ostré R, kde je lavice, ale tohle je široké, tvrdé a hranaté. Trochu jak když sedíte na valachovi.

Doplňky na motorce - Nic, jen vyhřívané hefty, časem rozumné sedlo. Ale nic na ni ještě není.

Jsem menší ženská a výběr v této kategorii je tristní. Tenerka 700 je jako paní Colombová... všichni o ni mluví, ale nikdo ji neviděl. A guzzi V85 je těžké. A pak tu nic není. BMW nepočítám.

Mám ji na cestování, s občasným výletem mimo cesty. Je lehká, relativně. Manipulace i pro ženskou je super. Krásně stabilní.

Trochu nechápu, proč žádné KTM 790 nejde palivoměr a řeší se to až na první garančce. Nebaví mě si vést knihu jízd, abych věděla, kdy tankovat.
___

Poznámky pod čarou:

Po první garančce je to podstatně rozvernější motorka.
A taktéž je odstraněn problém s palivoměrem.

Mám na ni teď 09/2019 od 04/2019 najeto 12.000 a já ji prostě miluji. Původní gumy šly do kopru po 10.000. Teď tam jsou continental TKC 70. Mám je ráda. Kompromis.

Jo dostala vyhřívané sedlo, origo od KTM a o moc pohodlnější fakt není.

To zobrazování paliva až od 1/2 nádrže mi příjde dost na ho... na NIC. I dojezd +200 nic neříká.

Proporovnání S a R verze vedle sebe. Ta bílá je S.

jps13
jps13 napsal 18.01.22 v 19:15 10b.

Pěknej kousek-super.Tak hodně štastných kilometrů.

Jofré
Jofré napsal 04.03.21 v 21:29 10b.

Ahoj, nejdříve gratuluju k pěknýmu bajku. Hodně o něm uvažuju, sháním motorku do každodenní nepohody, lehkou, spolehlivou a jelikož jsi už na ní něco najela, tak se chci zeptat na takovou pro někoho blbost. Pomáhá nádrž při odklánění odstřikující vody od předního kola na nohy? Připadá mi to, že by to mohlo fungovat jako u skutru, nohy pěkně schované. Nebo se pletu? Díky za odpověď.

K167
K167 napsal 24.11.20 v 20:10 10b.

Děkuju.

Mann
Mann napsal 14.11.20 v 14:30 10b.

Jak si tak pročítám reakce na vlastnosti nového ADV jestli já si ji někam nepůjdu vyzkoušet, ale raději bez vyhřívaní sedla. Páč patřím do skupiny "kdopak by se vlka bál" Díky za info a pěkné rajzování přeju

jikur
jikur napsal 01.10.20 v 14:32 10b.

Souhlasím. Tu motorku nelze nemilovat. Povedla se.
Ať dělá jen radost.