Honda VFR 1200F (2011)

Vlastník BranoVFR
Vloženo 28.2.2019
Aktualizováno 5.5.2019

Nový prírastok. Pôvodne som ju chcel v bielej farbe.

Motorka koupena od CH

První dojmy - Prvá jazda - od predajcu domov. Behom hodiny, čo som šiel sa ochladilo z 11 na 4 stupne. Bunda textil, gate koža, tenisky. Čakal som, že mi odmrznu členky, naopak. Šlo sa výborne. So špičkami na stupačkach nulový vietor na nohy.

Doplňky na motorce - Zadný kufor z vfr800f vtec,
Ladený výfuk Scorpion

Zatiaľ skoro žiadne skúsenosti, čo ma prekvapilo, je plynulý nárast výkonu. 800vka je oproti nej trošku ako chuligán. Sofistikovanejšie riadenie, vzpriamenejsi posed, menej provokuje k porušovaniu predpisov (aspoň zatiaľ). Výfuk bez možnosti vybratia DB killer. Tak je to vo svajci, pokuty obrovské, polícia to zvykne merať v tuneloch. Výborne svieti, na diaľnici v momente auta reagujú. Sedlo bude treba nové, hrozne sa šmýka. Inak super komfort. Pri parkovaní ťažšia manipulácia len na nespevnenom povrchu.

Doplnenie, 2000km:
Zatial iba jazda v premávke. Nebolo kde testovať max rýchlosť ani jazdiť palbu, mizerné počasie sa tu ťahá uz od novembra min. roku.
Motorka jazdí vynikajúco, brzdy su excelentné to mi zatial v porovnaní s inými pripadá top. Pribudol nosič a kufor na dve integraly. Vyzorovo nic moc, ale je to nutnosť. Ladak scorpion nepusti origo bocne kufre, tak si zatial vystacim so zadnym. Ked sa pojde prvy krat na dovolenku, tak uvidim, ci sa zbalim.
Najblizsia investicia bude turisticke predlzene plexi a ram drziak na mobil. So sedlom som sa naucil žiť, ked jazdím v koži pasuje perfektne, ked v dzinach, tak sa to smyka.
Motorka na mna stale posobi tak nejak sofistikovane a vobec ma nenuti jazdit rychlo, aj ked vykon tam je. Ked sadnem na 800vku, tak v momente citim potrebu tahat za heft.
Trosku "vopruz" je jazda so spolujazdcom v mestskej premavke, ale to len v curichu, kde je 15 semaforov na 100 metrov. Solo jazda v pohode aj v kolonach a mestskej premavke. Sklopim zrkadla a premanevrujem pomedzi auta v pohode.
Pridavam fotky kufru. Nosič je origo, kufor je z 800vtec, prisposobil som ho. Farba mi je jedno, pojdu nanho nalepky zo vsetkych miest kam pojdem na vylet. Dufam ze coskoro bude olepeny cely.

eddie80
eddie80 napsal 20.05.19 v 10:13 10b.

Mašina je nádherném stavu! A červená k ní prostě patří, vypadá dravěji než v bílé 10b

Mike70
Mike70 napsal 14.04.19 v 23:23 10b.

Ať dobře slouží a přináší ti radost

Mac73
Mac73 napsal 24.03.19 v 08:21 10b.

Moc hezka! At slouzi a vzdy stastny navrat..

marin35
marin35 napsal 07.03.19 v 12:18 10b.

Gahan37
Gahan37 napsal 07.03.19 v 11:35 10b.

Je to velký ale hezký, krásný stav