renocar_unor

ČZ 175/502 (1962)

Vlastník O.N.E.
Vloženo 24.1.2019
Aktualizováno 28.5.2019

Čezeta je nejvíc.Je to stroj co mě baví,snad je to vidět

První dojmy - Super krásný československý stroj,legenda.Radost jen na to koukat a to nemluvím o té super jízdě.Jasný výkonu poskromno,brzdy na ozdobu,a vše ostatní se podřídilo tomu úžasnému designu :-) Radost z jízdy je ale maximální.Holky mávají,mrkají,usmívají a chlapy???Ty tiše závidí :-)

Doplňky na motorce - Pav 40
rezerva
bílé boky pneu

Je to moje první čezeta 502,dost mě překvapilo jak je to rozdílné o proti 501.Žil jsem v tom že kastle je totožná s 501čkou jen že nemá ten klakson ve štítu ale neee je to celé jiné.Sehnal jsem karoserii od kamaráda který jí dostal za odvoz sutě.Zbytek jsem poscháněl po burzách něco měl doma a to co z toho vzniklo je na fotkách.Začal jsem někdy v září a na vánoce Čezeta vrčela ale nestihnul jsem Páva,pán mi ho nenalinkoval.Nevím proč ??Dal jsem mu na to celé dva dny Ceny dílů rostou raketovou rychlostí ale občas se zadaří koupit ještě něco v normálních cenách.Co je zajímavé tak prej údajně ta koroserie byla použita při vývoji a zkoušení elektro čezety 506.Ano byli tam navařený nějaké pasoviny v prostoru motoru a pod řidítka vedli takové ty krkavice co se používají při rozvodu ele ve zdi.Nevím nooo přidělali mi práci jinak asi nic víc
1: START

2: BOJ

renovace-oprava-poskládání 3D puzzle
Nejdřív jsem poscháněl všechny chybějící díly,nooo myslel jsem si že mám vše ale časem se ukázalo že rozhodně ne Nevím jestli Pav se počítá jako součást skutra ale podle mě jo,čezeta bez páva je jako tejden bez neděle.
Opískoval jsem všechny díly,následně opravil posvářel a pomlatil kladivem aby to zas vypadalo jako prasatko,popasoval a když už to vypadalo jako skutr tak se to rozebralo a poslalo do světa což znamená chrom,zinek,lak.
3:RELAX

Není správný formát url.

Tahle část už je paráda,když si člověk vše připraví tak pak je to paráda.motorka roste pod rukama.To se nechce ani domů,to by člověk v té dílně i spal.Občas se nějaký zadrhel najde hlavně nepasující nové díly.Takovej nápis Pav40 to je paráda.V tomhle okamžiku se nachází někde daleko před dílnou,ten letěl hodně daleko.Vůbec nepasovala rozteč na díry a ta nula je 2x širší než originám nula na originálu.Tak jsem nakonec použil starý dobrý hliníkový.a jak mu sluší
Myslím si že jsem to vzal hodně od základu.Takže není nic co by nebylo opraveno.Dynamostartér funguje,blikače blikají jen ten stěrač nestírá
4: ZKOUŠKA ROZHLASU
Ten pocit když nalejete ten voňavej benzín do nádrže,připojíte baterku a teď...okamžik pravdy...vyvalí se modrý dusivý dým a vy máte radost jak malé děcko no horší je když se nevyvalí nic ale to už se mi moc nestává.

Takovej zajímavý postřech z dílny,pán co dělá kolem veteránu už mnoho let...tvl leskne se ti to jak psí kule to je hnus...pán co se taky motá kolem veteránů nějaký ten pátek a obchoduje s nima...no ještě by to chtělo tohle vyleštit tohle nachromovat ten zinek to zabijí to mě baví co člověk to názor a nikomu se člověk nezavděčí na sto procent.Ale já si to dělám pro sebe,takže já jako zákazník sám sebe jsem spokojený Jasný občas něco musím prodat aby bylo na další ale to je něco jiného chceš nechceš ne žádný remcání o hovadinách.Jo já jsem zapomněl každý v čechách dělal v té Jawě a ví uplně přesně jak co bylo

Ne vždy to šlo jak podrátkách,občas trochu nervíky nebo šroubovák pod nehet to k tomu patří.

skydr
skydr napsal 23.08.22 v 18:05 10b.

Dobrá práce a ještě lepší výsledek

Targus
Targus napsal 04.04.22 v 01:39 10b.

Dá se tomu NEDAT deset?
Správně! NEDÁ!

Bajz0
Bajz0 napsal 05.02.20 v 09:54 10b.

502ka sa mi paci najviac, mozno niekedy pribudne aj kumne do zbierky
A ked tak pozeram motorky chcelo by to fotku celej garaze

hardwyred
hardwyred napsal 23.08.19 v 16:53 10b.

Tak jako dobry,kdyby to slo tak bych dal vic jak 10bodu.
Neuveritelna promena srotu v krasny stroj

plachejD
plachejD napsal 30.05.19 v 16:03 10b.

Krása