Honda GL1200 GoldWing (1987)

Vlastník Tomis69
Vloženo 24.1.2019
Aktualizováno 5.5.2022

Deník motorky
Nalezeno 18 záznamů

• Nestartuje

Sednu na motorku, zapnu klíček, zmáčknu spojku, zmáčknu tlačítko startéru...a nic. Ticho. Minuta přemýšlení...vše elektrické funguje jen startér ne. Otevřu kastlík s baterkou, vedle ní je solenoid startéru. Poklepu na ně

Vloženo: 13.08.2022
    Uskutečněno: 13.08.2022
  • Trápení se spojkou

Asi se stává zvykem že kočička na jaře stávkuje. Po loňském trápení s brzdou se letos rozhodla pro nefunkční spojku. Tak jsem objednal sadu vnitřností na repasi spojkového válečku. Asi tam vše bylo původní těch 35 let. K

Vloženo: 05.05.2022
    Uskutečněno: 05.05.2022
  • Výlet za Laďou

V pátek jsme podnikli s naším pejskem Amálkou výlet (170km) za Laďou. Měl jsem trochu obavy, jak Amálka zvládne tak dlouhou cestu. Zatím měla na motorce najeto jen asi 70km. Zastávky jsem naplánoval po 70km aby se protáh

Vloženo: 02.08.2021
    Uskutečněno: 31.07.2021
  • tak snad konec trápení s brzdou

Tak jelikož trubičky na hlavním válci byly úplně přirostlé, tak jsem vzal štípačky, trubičky jsem ucvakl a brzdový válec byl venku raz dva. Na trubičky mi známý nalisoval nové koncovky a já jsem rozebral válec. Za těch 3

Vloženo: 09.05.2021
    Uskutečněno: 09.05.2021
  • pokračování trápení s brzdou

Takže trápení pokračuje. Objednaná nová hadička přišla místo 60cm 1metr dlouhá. Takže reklamace a čekání na správnou míru. Pln naděje, že už to bude v pořádku, jsem vyměnil hadičku, odvzdušnil, ustrojil, vyrazil...a jsem

Vloženo: 06.05.2021
    Uskutečněno: 06.05.2021
  • trápení s brzdou

Tak kočička si usmyslela, že na jaře nevyjede :´-( Blokuje se zadní brzda. Objednal jsem sadu na repasi třmenu a provedl výměnu pístků a gumiček. Původní pístky byly ve fakt žalostném stavu. Po ustrojení a odvzdušnění j

Vloženo: 28.04.2021
    Uskutečněno: 28.04.2021
  • Kočička dostala sukýnku

Rozhodl jsem se nainstalovat doplněk, který má mnoho GL1200. Nerezovou lištu pod zadní kufry. Originál je špatně dostupný a když, tak hodně drahý. Tak jsem tvořil svépomocí. U klempíře jsem si nechal ustřihnout dva pásy

Vloženo: 03.07.2020
    Uskutečněno: 03.07.2020
  • Velký servis

Tak kočičku mám doma po velkém servisu.Bylo bohužel odhaleno více problémů, než jsem čekal. Nejprve jsem potřeboval vyřešit to, že byla úplně tvrdá zadní kyvná vidlice.Takže bylo vyměněno ložisko, které bylo totálně zare

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.06.2020
    Uskutečněno: 14.06.2020
  • Sraz GL1200 Žamberk

Krásná pohodová akce. Setkání příjemných lidí a krásných strojů. Návštěva muzea starých strojů a technologií v Žamberku a následná vyjížďka na Kašparovu chatu. Večer posezení s country kapelou. Díky všem za krásný víkend

Typ: Sraz
    Vloženo: 06.10.2019
    Uskutečněno: 28.09.2019
  • Sraz GL 1200

Tak se Broughamovi podařilo svolat sraz GL1200.Ještě jednou díky.Bylo to moc fajn. Sjelo se nás pět a atmosféra byla velice přátelská a uvolněná.Nezůstalo jen u kempování.Vyjížďka na sraz veteránů do Šitbořic a následně

Vloženo: 08.07.2019
    Uskutečněno: 08.07.2019
  • Vyjížďka na Kozákov

Počasí bylo krásné. Z Kozákova nádherný a daleký výhled. Parkovné 20Kč, vstup na rozhlednu 25Kč. Kiosek s občerstvením dobře zásobený i káva dobrá (y) . Silnice v okolí a přímo na Kozákov jsou v bezvadném stavu. Projeli

Vloženo: 10.06.2019
    Uskutečněno: 09.06.2019
  • Pekelné doly

V neděli jsme s kamarádem podnikli výlet do Pekelných dolů. Je to moc pěkné místo.Bylo pěkné počasí a tak jsme si hezky poseděli u kávy s výhledem na motorky,motorkáře,motorkářky ;-) Jak tak v klidu sedím a relaxuji, ta

Vloženo: 20.05.2019
    Uskutečněno: 19.05.2019
  • přemístění vypínačů

Taxem přemístil vypínače na přídavná světla,hlavní světlomet a ventilátor chladiče. Původní umístění na řidítkách mi nevyhovovalo, protože mi to vadilo při ovládání blinkrů. Při zapínání blinkrů jsem si často zhasnul svě

Vloženo: 24.04.2019
    Uskutečněno: 24.04.2019
  • olej v kardanu

Dnes jsem vyměnil olej v kardanu. Byl pěkně černý. Také se potýkám s vibracemi a hučením v náklonu a nestabilitou v zatáčkách. že by guma?

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.04.2019
    Uskutečněno: 21.04.2019
  • Alarm

Dnes jsem nainstaloval alarm. Koupen za 420Kč a zatím se zdá, že funguje dobře. Dal jsem před něj ještě skrytý vypínač aby náhodou v garáži zbytečně nežral baterku.

Vloženo: 20.04.2019
    Uskutečněno: 20.04.2019
  • Troška servisu-přetěsnění tlumičů

Přetěsnění předních tlumičů vč. oleje,výměna brzdové kapaliny a v ovládání spojky,kontrola ložisek v kolech,vyvážení předního kola,kontrola brzd.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.04.2019
    Uskutečněno: 16.04.2019
  • Výměna oleje.

Vyměněn motorový olej - Motul 3000 10W40,olejový filtr KN, vzduchový filtr Hiflo. Do motoru a kardanu aplikován Miliec. Olej v kardanu měněn předchozím majitelem, najeto cca 3000km. Upraveno sedlo - některý z předchozích

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.04.2019
    Uskutečněno: 23.03.2019
  • koupě kočičky GL 1200

Prodejce ji chudinku přivezl na vleku ve sněhové vánici. Takže ihned umýt,osušit,uložit.

Typ: Koupě
    Vloženo: 13.03.2019